Polska zerwała negocjacje z Ukrainą

Opublikowano: 16.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1515

W tym odcinku przyjrzymy się poważnym problemom na granicy polsko-ukraińskiej oraz negocjacjom rolniczym, które zakończyły się fiaskiem. Omówimy również skandale korupcyjne w Ukrainie, które rzucają cień na wsparcie finansowe z Zachodu. Przeanalizujemy kontrowersje wokół Donalda Tuska i jego rzekomych powiązań z Rosją oraz nowe przepisy dotyczące kontroli pomp ciepła, faworyzujące niemieckie i japońskie marki. Na koniec poruszymy temat okrutnego żartu, który dotknął rodzinę Zbigniewa Ziobry, zastanawiając się nad granicami krytyki wobec polityków.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.