Brytyjski szpital pyta mężczyzn czy są w ciąży

Opublikowano: 02.04.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1372

To nie jest żart primaaprilisowy, jako że informacja ukazała się 28 marca w brytyjskim dzienniku „The Telegraph”.

Jak się okazuje z opublikowanego raportu, personel jednego ze szpitali brytyjskiej państwowej służby zdrowia (NHS) zaczął pytać mężczyzn chorych na raka, przed zaplanowaniem niektórych badań, czy są w ciąży.

Raport ujawnił, że personel szpitala pyta „wszystkich pacjentów poniżej 60. roku życia, niezależnie od tego, jak identyfikujesz swoją płeć”, czy są w ciąży przed przeprowadzeniem radioterapii, prześwietleń i badań rezonansem magnetycznym, z których wszystkie mogą być szkodliwe dla rozwijającego się dziecka w łonie matki.

Pytania te wynikają z wprowadzonych w 2017 roku przepisów regulujących procedury medyczne w okresie ciąży, a jako że zrezygnowano z dotychczasowego określenia „kobieta w wieku rozrodczym” i zastąpiono „osoba w wieku rozrodczym”, szpitale są zmuszone do absurdów.

Rzecznik szpitala Walton Care NHS Foundation Trust w Liverpool, w którym zaczęto wprowadzać nonsensowne przepisy, broni ich mówiąc, że pytanie mężczyzn o to, czy są w ciąży, jest „najmniej inwazyjnym sposobem upewnienia się, że można bezpiecznie wykonać badanie”.

Wprowadzane w wielu „cywilizowanych” krajach tego rodzaju przepisy są efektem systemu tyranii i fasadowości, jaką jest współczesna demokracja, w której wpływ na funkcjonowanie państwa mają osobniki w rodzaju Sir Kier Starmera, który niedawno zasłynął reakcją na pytania dziennikarzy. Ten przewodniczący komunistycznej Partii Pracy przyciśnięty do muru w kwestii tego, czy kobieta może mieć męskie genitalia, ostatecznie odmówił odpowiedzi. „Nie sądzę, by omawianie tej kwestii w taki sposób pomogło komukolwiek na dłuższą metę” – stwierdził Starmer. W zeszłym roku, w odpowiedzi na komentarze laburzystowskiej minister Rosie Duffield, która stwierdziła, że „tylko kobiety mają szyjkę macicy”, ten lider opozycji powiedział, że takie stwierdzenie jest „niewłaściwe”.

Starmer identyfikuje się jako ateista, dzieci wychowuje w religii żydowskiej swojej żony, cała rodzina „obchodzi szabat”. Wegetarianin, zaszczepiony po uszy „przeciwko COVID-19”, zachorował na tenże COVID-19 dwukrotnie, w październiku 2021 i styczniu 2022.

Starmer jest tylko jednym, drobnym przykładem systemu zwanego demokracją, który wynosi tego typu ludzi na szczyty tworząc – zmieniane na przemian – rządy większości, stworzone z miernot, ponieważ demokratyczna większość zawsze stanowi gorszą część społeczeństwa cechującą się przeciętnością, ograniczonością i uległością na manipulację.

Na podstawie: LifeSiteNews.com, Telegraph.co.uk
Źródło: Bibula.com

10

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. andi170 02.04.2022 14:21

    Angole to jeden z wielu inaczej postrzegających prawdy żeczywiste krajów facet nie wie czy jest facetem czy kobitką i na odwrót a może obojniakiem????

  2. WeLeS 02.04.2022 20:43

    Przeżyłem w Anglii 10 lat, które unaoczniły dla mnie upadek mentalny i logiczny białej rasy na zachodzie. Ostatnio wróciliśmy do Polski w większości ze względu na dzieci i ich dobro, ponieważ szkoła w Anglii to totalne urabianie i obrabianie dzieci w mase biologiczną niezdolną do oceny sytuacji i podjęcia odpowiedniej decyzji, nie mówiąc już całkowicie o zasobie wiedzy ogólnej. Jestem odporny na indoktrynacje i programowanie lecz zdaję sobie sprawę, że dzieci do lat 16 są jak plastelina, a dokładnie tym w Angielskich szkołach z powodzeniem się zajmują. Gdy udajesz się do przychodni (GP w Anglii) i obsługuje Ciebie młodszy personel nie obejdzie się bez wujka google, posiłkują się wiedzą z internetu bez krępacji przy pacjencie ( zdarzyło się kilkakrotnie, nawet na pogotowiu ratunkowym gdy wieczorem po pracy przywiozłem tam dzieci, w tym oddzielnym przypadku na dodatek się mylili i nawet wypisali dla dzieci antybiotyki). Anglicy odmożdżeni do granic możliwości siłą się być pępkiem świata. Lecz daleko chodzić nie trzeba, w Polsce niekończące się reformy oświaty od ponad 30 lat też robią swoje, produkcja bio-robotów trwa, wystarczy poprzebywac na placu zabaw dla dzieci i posłuchać, popatrzeć na dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat. Jedynie nauczyciele z powołania ratują sytuacje, lecz ich już niedługo całkowicie wykończy system. Dobra życzę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.