Szokujący opis Nowej Normalności w zaszczepionym Izraelu

Opublikowano: 30.04.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1568

Media wszystkich krajów świata, w tym Polski, trąbią nieustannie o sukcesach akcji masowego wyszczepiania obywateli na COVID-19. Podkreślają, że to jedyna szansa na „normalność”. Tymczasem Izrael – światowy lider szprycowania – przedłużył stan wyjątkowy. Nie widać, by tam wracała normalność. Zatem media i rządy po raz kolejny budują fałszywą narrację o rzeczywistości czasów pandemii.

Mieszkanka Izraela i prawnik – Gal Gur – ujawniła w mediach społecznościowych, jak naprawdę wygląda „sukces” akcji szczepień w jej kraju. Napisała między innymi:

„Chcę przekazać światu pilną wiadomość: wbrew temu, co wam powiedziano, Izrael w żaden sposób nie wrócił do normalności. […] Gdyby sytuacja w Izraelu powróciła do rutyny dzięki zdumiewającemu sukcesowi szczepionek, to stan wyjątkowy nie trwałby dalej. W rzeczywistości od początku projektu szczepień, było tylko więcej zastraszania na wiele sposobów – mimo że zamknięcie zostało zniesione, znacznie więcej przymusu. […] Podstawowe czynności, takie jak praca, edukacja, zdrowie i rekreacja – stały się luksusem tylko dla osób zaszczepionych”. Ludzie żyją tam ponoć „pod narastającym przymusem, dyskryminacją, oznaczaniem i podziałem na dwa społeczeństwa obywatelskie – zgodnie z zieloną przepustką”.

Według przekazanych przez nią informacji, tylko w części miejsc respektowane są negatywne wyniki testów na COVID-19, ważne przez 72 godziny. Jednak ci, którzy wybiorą taką drogę, sami ponoszą koszt zrobienia takiego testu. Według niej, Izrael nie jest już demokracją przestrzegającą prawa. Jest to już w jej opinii dyktatura.

Gal Gur dotyka kwestii fundamentalnej: „Albo szczepionki są skuteczne i wówczas wszelkie restrykcje muszą zostać zniesione – albo szczepionka jest nieskuteczna i tak czy inaczej nie ma uzasadnienia dla zależnych od niej ograniczeń”.

Podkreśla, że Izrael jest w kwestii szczepień na COVID-19 królikiem doświadczalnym i jeśli uda się przekonać ludzi, że państwo to odniosło w tej materii sukces, to wtedy cały świat podąży tą samą drogą. Tyle tylko, że ta droga nie będzie miała żadnego związku z prawdą, faktycznym poszanowaniem praw obywatelskich i rzeczywistą troską o zdrowie i życie ludzi.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 18, średnia ocena: 4,72 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Wyszczepili 60% społeczeństwa i nadal jest stan wyjątkowy, absurdow ciąg dalszy bo od początku nic tu się kupy nie trzyma i brak konsekwencji powinien od początku wzbudzić podejrzenia. Ale po roku podduszania ludzie już nie myślą racjonalnie.