Szpital odmawia ratowania życia dzieciom nieszczepionym na COVID

Opublikowano: 10.12.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3559

14-letnia Julia ma zespół Seniora Løkena, rzadką chorobę genetyczną, w której nerki i oczy stopniowo zawodzą. Obecnie jest dializowana i potrzebuje przeszczepu nerki, aby żyć.

„Odnoszę się do tego tak samo dla mojej córki Julii, jak dla każdego z moich ośmiu biologicznych dzieci lub innych adoptowanych dzieci. Julia jest moim dzieckiem i boję się, że zastrzyk przeciw COVID ją zabije” – powiedziała Chrissy Hicks w rozmowie z „National File”, dodając, że „zrobiła badania” na ten temat i ma wykształcenie medyczne.

Pomimo tego, że wcześniej lekarz w Duke Children’s Hospital w Durham w Karolinie Północnej na wschodzie USA powiedział, że szczepionki przeciw COVID nie są wymagane do przeszczepu nerki, po pewnym czasie Chrissy i Lee Hicks zostali poinformowani, że jednak jest to obowiązkowe.

Chrissy Hicks wyjaśniła, że 7 października ona i jej mąż rozmawiali z „wieloma lekarzami” w placówce i otrzymali sprzeczne relacje na temat wymagań dotyczących przeszczepów nerek. Podczas gdy dr Eileen Tsai Chambers, specjalista od przeszczepów nerek u dzieci, powiedziała, że szczepionka przeciw COVID jest wymagana do takiego przeszczepu, dr Daniel Chang powiedział, że szczepionka jest „wysoce zalecana”, ale nie obowiązkowa, i że „rodziny otrzymały przeszczepy bez niej”.

Następnie, 9 listopada, koordynator ds. odnowy biologicznej Catherine Thomas wysłała rodzicom e-mail, informując ich w pierwszym e-mailu o tym, co było „zalecane” do operacji przeszczepu, a w drugim e-mailu z „innym sformułowaniem”, co było „wymagane” do operacji.

10 listopada komisja szpitalna, której powierzono nadzór nad Julią, kategorycznie odmówiła jej przeszczepu nerki, ponieważ jej rodzice nie chcieli jej zaszczepić przeciwko COVID.

Założono zbiórkę GiveSendGo, aby pomóc w pokryciu kosztów podróży i zakwaterowania nie tylko Julii i jej matki, ale także jej potencjalnego dawcy, ponieważ rodzina jest teraz zmuszona szukać możliwości przeszczepu poza stanem.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. joel 10.12.2022 13:17

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.