Szczepionka przeciw grypie nie działa

Opublikowano: 03.07.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 584

Albertowi Einsteinowi przypisuje się powszechnie powiedzenie, że szaleństwem jest robienie tej samej rzeczy cały czas i oczekiwanie innych rezultatów. Według tej definicji cała opieka zdrowotna większości rozwiniętych krajów jest szalona. A to dlatego, że nalega ona co roku, żeby ludzie się szczepili przeciwko grypie, kiedy za każdym razem okazuje się to nieskuteczne?

Brytyjski “Daily Mail” informował niedawno, że tegoroczna szczepionka przeciwko grypie została zaprojektowana pod niewłaściwe szczepy, przez co tysiące ludzi, którzy już ją przyjęli, zmarnowali swój czas i pieniądze rządu.

Według “Daily Mail” agencja Public Health England (PHE) podała oficjalnie, że trójwalentna szczepionka, która ma zapobiegać jednemu szczepowi „B” i dwóm szczepom „A” grypy, jest nieskuteczna przeciwko tegorocznym dwóm najpowszechniejszym i złośliwym szczepom: typowi B/Yamagata i szczególnie agresywnemu szczepowi H3N2 znanemu jako „Aussie flu”. Pośród wszystkich szczepów te dwa znacząco nadwyrężyły zasoby już i tak przeciążonej brytyjskiej Państwowej Służby Zdrowia (National Health Service).

Przedstawiciele służby zdrowia powiadomili, że trzeba było odwołać ponad 55 000 operacji z uwagi na „ogromne” przeładowanie szpitali z powodu epidemii grypy. Dziesiątki szpitali ostrzegają, że nie mają już wolnych łóżek dla nowych pacjentów.

Rosną obawy, że tegoroczny okres grypowy okaże się najgorszy od ponad 50 lat. Eksperci od dawna mówią, że szczepionka przeciwko grypie jest całkowicie bezwartościowa, szczególnie w przypadku najstarszych i najwrażliwszych pacjentów (powyżej 75 roku życia), których najczęściej nakłania się do ochronnego szczepienia.

Według PHE w roku 2016 przeciwko grypie zaszczepiło się 11 milionów Brytyjczyków, a mimo to liczba zgonów przypisywanych tej chorobie wzrosła o 40 procent. Tegoroczna szczepionka prawdopodobnie będzie jeszcze bardziej bezużyteczna przy przewidywanej zaledwie 20-procentowej skuteczności.

Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Przecież co roku z tym syfem trafiają kulą w płot. Jak można przewidzieć na 10 miesięcy przed sezonem jaki szczep będzie modny w przyszłym roku?
A trzeba też zauważyć, że jest to szczególnie toksyczna szczepionka i jeżeli ktoś zaszczepiony złapie “inną” grypę to będzie ją przechodzić dramatycznie.

beth
Użytkownik
beth

Jak to nie działa!
Działa i to skutecznie, gdyż osłabia swoim składem i tak już nadszarpnięty system immunologiczny.

Abomingo
Użytkownik
Abomingo

…,,szczepionka jest skuteczna – czyści kieszenie i uodparnia na myślenie ;)

Murphy
Użytkownik
Murphy

Program depopulacji trwa. A mądry szczepionki nie weźmie, tylko w razie grypy wskoczy do łóżka i wyleczy się czosnkiem.

imaginendless
Użytkownik
imaginendless

Program depopulacji trwa – równolegle z nagonką na rozmnażanie, program rozłożony na dekady+. Z nieoficjalnych źródeł wiem że “ludzie bogaci” nie szczepią siebie ani swych młodych – ich lekarze również.

Babcia mówiła podczas choroby “By wyzdrowieć musisz jeść…” – okazuje się jednak że na choroby
najskóteczniejsza jest głodówka

imaginendless
Użytkownik
imaginendless

nie tylko gramatyką nie grzeszę – najskuteczniejsza..