„Świat Wolności” – nowa niezależna i bezpłatna gazeta

Opublikowano: 29.11.2023 | Kategorie: Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 8001

Ukazał się pierwszy numer gazety „Świat Wolności” poświęcony w całości WHO.

To inicjatywa oddolna, wspierana przez organizacje wolnościowe i patriotyczne, takie jak Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” oraz „Stolik Wolności”. Forma drukowana jest odpowiedzią na rosnącą cenzurę w mediach społecznościowych, służącą przekazaniu informacji przemilczanych przez rząd i media głównego nurtu.

Pierwszy nakład liczy 20 tys. sztuk, obejmując 12 kolorowych stron. Dostępny jest również online, rozprowadzany bezpłatnie, szczególnie wśród osób mniej zaznajomionych z mediami alternatywnymi. Wydawca zwraca się do wszystkich z prośbą o wsparcie sieci dystrybucji.

W pierwszym numerze znalazły się felietony autorstwa prof. Adama Wielomskiego, Jana Karwelisa i Mariusza Jagóry, a także ilustracje Barbary Pieli i Jerzego Wasiukiewicza.

Głównym tematem jest konfrontacja z zagrożeniami wynikającymi ze zmian w międzynarodowych przepisach zdrowotnych WHO. Kampania „Stop WHO” ma na celu zwiększenie świadomości o konsekwencjach tych zmian, obronę godności, wolności, praw człowieka i suwerenności narodowej.

Aktualnym celem kampanii jest dystrybucja gazety, by przedstawić społeczeństwu rzetelne informacje o zagrożeniach związanych z polityką WHO. Redakcja chce pisze, że chce ujawnić antyludzką ideologię i konflikt interesów za globalnymi organizacjami.

Czasopismo finansowane jest oddolnie dzięki zbiórce społecznościowej na platformie Zrzutka.pl.

Pierwszy numer w formacie PDF można pobrać TUTAJ i TUTAJ

Autorstwo: Mateusz Jarosiewicz
Kontakt: [email protected]
Nadesłano do portalu WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 29.11.2023 15:19

    A jakbym chciał nie 100, nie 200, nie 500, ale jeden egzemplarz tej gazety w formie papierowej, to jak ją mogę zdobyć?

  2. Elektryczny Groszek 29.11.2023 23:41

    I ja bym był za papierem.

  3. Szwęda 30.11.2023 12:58

    Dużo wszędzie powypisywane a podstawowych informacji brak! Na e-maile też zero odpowiedzi…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.