Rząd chciał wyprowadzić wojsko na demonstrantów

Opublikowano: 18.06.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2000

Portal „Onet” oraz „Gazeta Wyborcza” i kilka innych źródeł donoszą, że rząd rozważał wyprowadzenie wojska przeciwko demonstrantom. Mamy świadomość tego, jaki kapitał posiada „Onet”, mamy również świadomość tego jak „Gazeta Wyborcza” nastawiona jest do PiS-u, jednak informacje, które wypłynęły zdecydowanie są godne uwagi i rozważenia ich treści.

„Hakerzy, którzy przejęli konto szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka, ujawnili maila dotyczącego planów użycia wojska przeciwko protestującym po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Dworczyk w wiadomości do premiera Mateusza Morawieckiego sprzeciwia się takim planom” – donoszą dziennikarze „Gazety Wyborczej” w artykule zatytułowanym „Hakerzy: mamy kolejny przeciek z konta Dworczyka, rząd chciał wyprowadzić wojsko na demonstrantów”.

„Najnowszy wyciek to e-mail, jaki Michał Dworczyk napisał 27 października ub.r. do szefa rządu, a także jego najbliższych współpracowników: szefa gabinetu politycznego Krzysztofa Kubowa, rzecznika Piotra Müllera oraz Mariusza Chłopika, dyrektora ds. marketingu w PKO BP (kiedyś zastępcy szefa Centrum Informacyjnego Rządu)” – tak sprawę opisuje portal „Onet”. Kwestia wycieku poufnych informacji z konta e-mailowego Dworczyka to w ostatnim czasie gorący temat w Polskich Mediach.

Spójrzmy, co jeszcze pisze „Onet”: „Dworczyk przesyła „kilka uwag po naszej dzisiejszej rozmowie”. Z treści maila wynika, że premier i jego ludzie byli uczestnikami rozmowy o wysłaniu wojska na ulice podczas Strajku Kobiet. W całym kraju trwały w tym czasie protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który doprowadził do zaostrzenia prawa aborcyjnego. Wydano go pięć dni wcześniej, 22 października”.

Informacja o wysłaniu wojska na ulice przeciwko protestującym jest szokująca. Natomiast, jeżeli do tego dołączymy zachowanie policji, które kończyło się bardzo często jak przypadek z Marszu Niepodległości, gdzie spokojnie maszerujący ludzie byli po prostu brutalnie atakowani przez funkcjonariuszy, to wszystko to napawa zgrozą, i nie są to słowa na wyrost. Spójrzcie na fotoreportera „Tygodnika Solidarność”. Pan Tomasz Gutry tak wyglądał po spotkaniu z policją na marszu niepodległości…

Czasem po prostu brakuje już słów, aby opisać kolejne „dokonania” rządu PiS. Mamy jednak świadomość, że poziom przebudzenia w Narodzie Polskim z miesiąca na miesiąc wzrasta, toteż wierzymy, że w niedalekiej przyszłości wielu prominentnych działaczy PiS stanie przed sądem i odpowie za swoje antypolskie czyny.

Źródło (pełna wersja): Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 25, średnia ocena: 4,68 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
M4ndarkus
Użytkownik
M4ndarkus

Wydaje mi się że to wszystko jest falsyfikatem, ustawką i powoli przyzwyczajają nas do większej akcji hakerskiej, pewnie na skalę światową o czym już się mówi w niezależnych mediach.

hashi
Użytkownik

Klasyczne inside job, flase flag. Robią se włam, publikują co chcą, oskarżają kogo chcą.
Wypuszczają kolejne feke newsy. Robią kolejny podział społeczności.
Potem szykują więcej ataków, rabują ludziom konta bankowe, odcinają łańcuchy dostaw, robią wyciek danych wrażliwych zwykłych obywateli. Podsycają nienawiść do hakerów.
A na koniec mówią, że to sam Putin i trzeba mu wypowiedzieć wojnę.
Był terroryzm Alkaidy/Isis, był chiński kovidek, było ocieplenie klimatu Grety, teraz będzie pseudo hakowanie sieci. Po każdym z tych działać zawsze zaciska się pętla na szyi zwykłych obywateli, więcej podatków, więcej ograniczeń, więcej nadzoru i kontroli.

# Trwa wielka wojna elit władzy z ludźmi !
# Trwa idiokracja !

robi1906
Użytkownik

hashi, powól że sprostuję.
Nie trwa i nie rządzi, żadna idiokracja, ani światem nie rządzi żadna “elita”.

Oglądałem ostanio taki prosty filmik niskobudżatowy litewski czy łotewski “King of pagan”, ale bardzo dobrze pokazujący prawdę.

To że sprzedajni ludzie doprowadzają swoje narody do ruiny to nie jest żaden geniusz “elit”, ci bandyci, gwałciciele i grabieżcy nie istnieliby bez tych sprzedawczyków.

I to pokazuje nasza historia, dopiero teraz po tysiącu lat doprowadzili nas do zbanderyzowania, i to jeszcze nie wszystkich.

pikpok
Użytkownik
pikpok

robi1906, czytałeś może ,, Strategie Syjonu” D.Reeda ?

robi1906
Użytkownik

pikpok, zacząłem, ale już powiem, że nie zgadzam się ze wstępem. Izraela moim zdaniem nigdy nie było, to z Fenicjan stworzono te sektę.

Kiedy w 1 wieku p.n.e. Rzym toczył wojnę z Puntem (bodajże), silne państwo w Turcji, to Iodeomorum czyli żydzi byli już w Rzymie i to w takiej ilości, że Cyceron już się ich bał i bał się ich religijnego fanatyzmu.
To były moje przemyślenia, ale mogę już teraz je podeprzeć słowami Wellsa, który to samo napisał w swojej “Historii Swiata”, żydowska religia stanowiła łącznik między podbitymi miastami Fenicji z których ich świetnej przeszłości i imperialnej potęgi nie zostało nic, została im tylko zemsta i ta zemsta na Rzymie zostałą dokonana, (podobnie jak na Rusi Kijowskiej, pisałem już o tym, ale na wszelki wypadek powtarzam).

napiszę więcej jak przeczytam całość, jeśli masz jakieś uwagi, pisz.