Rykoszet chemioterapii

Opublikowano: 15.07.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 283

Od kiedy do nowoczesnej medycyny wprowadzono chemioterapię, lekarze i onkolodzy próbują odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chemioterapia wydaje się działać na początku, a później komórki guza odrastają bardziej agresywnie, kiedy organizm staje się oporny na chemioterapię?

Okazuje się, że chemioterapia uszkadza zdrowe komórki zmuszając je do wydzielania białka, które przyspiesza przyrost guzów nowotworowych. To białko nazwane WNT16B, jest pobierane przez pobliskie komórki rakowe, dzięki czemu „rozrastają się, atakują, i co ważne, opierają się kolejnej terapii” – powiedział Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center w Seattle. Jest współautorem badania, które udokumentowało to zjawisko i zostało opublikowane w “Nature Medicine”.

Okazuje się, że białko to wyjaśnia, dlaczego guzy nowotworowe rosną agresywniej po leczeniu chemioterapią. W skrócie – chemioterapia zamienia zdrowe komórki w fabryki WNT16B, które produkują ten „aktywator” przyspieszający rozrost guza nowotworowego.

Wyniki badania potwierdzono w przypadku raka prostaty, raka piersi i guzów rakowych jajników. To odkrycie, że chemioterapia wywołuje rykoszet poprzez przyspieszenie rozrostu rakowego guz,a naukowcy uznają za „absolutnie niespodziewane”.

Jak “Natural News” wyjaśniał w ostatniej dekadzie, chemioterapia jest oszustwem medycznym. Zamiast wzmacniać reakcję immunologiczną pacjentów, szkodzi układowi immunologicznemu powodując odrastanie guzów. To najnowsze badanie potwierdza to, co w społeczności holistycznej wiedziano od lat: że chemioterapia jest trucizną. To nie jest terapia, medycyna, profilaktyka ani leczenie. Jest to trucizna nie mająca praktycznie żadnej wartości poza (być może) 1 lub 2 procentami przypadków raka.

Skutkiem ubocznym nr 1 chemioterapii jest rak.

Autorstwo: Mike Adams
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
lboo
Użytkownik
lboo

Ciekawe czy w onkologii tez obowiązuje klauzula sumienia.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Wysoka śmiertelność chorych na złośliwe nowotwory jest głównie spowodowana przyjmowaniem chemii. Na świecie w głównej mierze zabija chemia a nie sam nowotwór. Ale przecież ważniejsze od życia ludzkiego są biliony zysku dla koncernów farmaceutycznych, a w 100% skutecznych metod leczenia się nie dopuszcza!

dfg
Użytkownik
dfg

Duża większość osób chorych na raka, które znałem, zmarło z powodu uszkodzenia wątroby przez chemioterapię.

Szaman
Użytkownik
Szaman

A tak manipuluje się ludźmi w tym temacie:

https://www.youtube.com/watch?v=ZJTYcIqQ8D8

Przykład manipulacji medialnej nt chemii z 12 lipca ;]

Nic dziwnego że potem ludzie się zachowują jak idioci i jak owieczki na rzeź idą się truć ;]