Przed wyborami nagle zmienił poglądy czy kłamie?

Opublikowano: 12.04.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3923

Gościem Roberta Mazurka w RMF FM był poseł Lewicy Tomasz Trela. Padło pytanie m.in. o zamykanie „antyszczepionkowców” w więzieniach, co proponował jakiś czas temu polityk.

Mazurek zapytał, czy Lewica „wsadzałaby do więzień antyszczepionkowców”. „Nie” – odparł krótko poseł Trela.

„Tomasz Trela, Twitter, 3 sierpnia 2021: »Bestie antyszczepionkowe powinny być lokalizowane, aresztowane i osądzane«” – zacytował dziennikarz.

„I to był błąd. To był błąd. Ja już to mówiłem pół roku temu. To były bardzo duże emocje, to była bardzo duża złość, bardzo dużo ludzi z najbliższego otoczenia – nie tylko mojego, ale wielu moich przyjaciół, znajomych, rodziny umierały ze względu na koronawirusa i takie były moje słowa, takich słów bym nie powiedział. Powiem panu więcej, dzisiaj, gdybym miał decydować, to zdecydowanie bardziej bym zachęcał do szczepień, promował szczepienia, niż mówił o obowiązkowych szczepieniach” – tłumaczył się Trela.

„Widzi pan, pan cały czas mówi o promowaniu – promowaniu samochodów elektrycznych, promowaniu szczepień – ale jak przychodzi co do czego, to wasi posłowie głosują za zakazem, a pan sam na »Twitterze« domaga się aresztowania antyszczepionkowców. Lewica mówi o promowaniu, o dobrowolnym przekonywaniu, ale jak przychodzi co do czego, to woli zakaz” – powiedział Mazurek

Trela natomiast stwierdził, że „to jest sprawa poważna”, więc „nie chce z tego robić żadnej polityki ani zbyt dużych emocji”. „Przyzna pan, że epidemia koronawirusa wywołała wielki chaos, wielkie spustoszenie na ulicach polskich miast. Wtedy zastanawialiśmy się, co zrobić, jakie jest najlepsze rozwiązanie, czy maseczka, czy szczepienie, czy obowiązkowe szczepienie. Byli medycy, którzy zachęcali nas do tego, żebyśmy wprowadzili obowiązek szczepień” – twierdził.

Na słowa posła Lewicy zareagował polityk Konfederacji Grzegorz Braun. „Mamy to! @poselTTrela wycofuje się ze swoich słów o karaniu więzieniem za brak szczepienia na COVID. Przyszedł czas refleksji, idą wybory! Wyborcy nie zapomną tego Panu!” – napisał poseł.

Autorstwo: MMC
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. rzbogdan 12.04.2023 10:32

  Pan poseł wie, że jest bezkarny, może cokolwiek powiedzieć, a potem stwierdzić, że popełnił błąd, ale on jest osobą publiczną, której słowa wielu ludzi weźmie za pewnik ciekawe jak by się tłumaczył, gdyby po jego nawoływaniu doszło do samosądów. Niestety większość ludzi takich wypowiedzi nie będzie pamiętać, u wielu wyborców wystąpi dysonans poznawczy głównie ze wstydu, bo dali się oszukać.

 2. LichoNiespi 12.04.2023 13:30

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punk 5a. Admin WM)

 3. radical3dom 12.04.2023 13:38

  Wybory…igrzyska dla gawiedzi.

 4. Baltazar Bombka 12.04.2023 15:45

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punk 5a. Admin WM)

 5. realista 12.04.2023 16:08

  cyt.:”Przyszedł czas refleksji, idą wybory! Wyborcy nie zapomną tego Panu!”

  zapomną, zapomną. a nawet jak nie to co? nie zagłosują na niego? tylko? na kogoś innego z tej listy? o jaka różnica?
  bez sensu takie gadki o wyborach. to by miało sens jakby po skończonej kadencji rozliczano parlamentarzystów z podpisanej deklaracji – programu. ale tak nie będzie nigdy więc… .. .

 6. Stanlley 12.04.2023 16:30

  Braun słynie z durnych gadek. A to trybunał stanu – taaaak, 5kzł i pozbawienie wszystkich orderów, też mi kara – i to najsurowsza jaka może być… Braun to klaun. No i niestety ludzie jeszcze nie dojrzeli by kompletnie olać partie telewizyjne… ciągle niestety tych samych będą wybierać… szkoda że nie myslą jak uzyskać dobrobyt i pokój….

 7. Irfy 12.04.2023 18:25

  Razi mnie, że ludzi sprzeciwiających się przymusowym eksperymentom medycznym na nieświadomych ofiarach nazywa się “antyszczepionkowcami”. Nie, nie jestem żadnym antyszczepionkowcem. Wiem, że istnieją szczepionki, które faktycznie działają, gdyż przekonałem się o tym na własnej skórze, wraz z niektórymi członkami mojej rodziny.

  Problem polega na tym, że “preparaty przeciwko Covid 19” żadnymi szczepionkami nie są. Są natomiast toksycznym syfem, który po “przebadaniu” na kilku miliardach ludzi okazał się całkowitą klapą. Nie chroniącą nikogo przed niczym, za to zapewniającą masę wrednych skutków ubocznych. Dlatego uważam, że naprawdę pora przestać nazywać przeciwników tych preparatów “antyszczepionkowcami”, gdyż jest to narracja wymyślona przez farmaceutyczne koncerny, w celu zdyskredytowania takich ludzi jak ja.

  Co do “posłów lewicy”, to w ogóle szkoda gadać. Gdyż nie jest to żadna lewica, tylko kulturowi trockiści, którzy za kasę od wielkich koncernów zrobią dosłownie wszystko. W zamian oferując całą paletę rozmaitych bardzo postępowych bredni, wszystkich tych niebinarności, inkluzywności i innego syfu. Podejrzewam, że jakby im pozwolono na masowe rozwałki “nieprawomyślnych”, to również by je z zapałem zorganizowali.

 8. replikant3d 12.04.2023 19:10

  Irfy, ,,szpryca,, była bronią biologiczną o opuźnionym działaniu. pełne skutki wyjdą za parę lat. Covid był tylko ,,straszakiem,, by nagonić do szprycy. A ponieważ ludziki mają króciutką pamięć, kiedy będzie za naście lat ,,wysyp,, powikłań nikt nie skojarzy już ze szprycą sprzed paru lat. Bo specjaliści od pijaru szybko wskażą inną przczynę a ludziki w to uwierzą. Tak to działa…

 9. ARTUR 13.04.2023 01:29

  Kłamie jak większość polityków , jest także winien śmierci i kalectwa ludzi którzy zaufali mu jako osobie publicznej . Już miesiąc od wprowadzenia na rynek szczepionek różne niezależne instytuty naukowe rozpracowały ich skład który był dostępny wśród polityków i lekarzy https://www.laquintacolumna.net/ . Każdy z winnych w Wolnej Polsce zostanie osądzony i skazany bez względu na immunitet i moratorium , zbrodnie przeciwko ludzkości nie przedawniają się nigdy .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.