Posłowie w butach na wysokich obcasach dobrze się bawili

Opublikowano: 22.04.2023 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1921

Użytkownicy „Twittera” mieli cały dzień duży ubaw ostro krytykując kanadyjskich prawodawców płci męskiej, którzy paradowali po pokoju w różowych butach na wysokim obcasie, aby zachęcić mężczyzn i chłopców do walki z przemocą wobec kobiet.

Członkowie kanadyjskiego parlamentu założyli szpilki w ramach akcji „Nadzieja na wysokich obcasach” sponsorowanej przez Halton Women’s Place, schronisko dla kobiet w Ontario, aby zwrócić uwagę na przemoc wobec kobiet. „Przemoc wobec kobiet jest nadal powszechna w naszym społeczeństwie” – napisał na „Twitterze” kanadyjski minister transportu Omar Alghabra, dołączając wideo z wydarzenia. Liberalna posłanka Karina Gould również napisała na „Twitterze” o wydarzeniu i udostępniła zdjęcia swoich kolegów w różowych szpilkach.

Użytkownicy „Twittera” szybko wyśmiali wydarzenie, argumentując, że mężczyźni noszący obcasy, mogą być niezbyt skuteczni w zwalczaniu przemocy wobec kobiet. Niektórzy skupili się na całej Kanadzie, a nie tylko na ustawodawcach. „Kanada to nierealny kraj” – napisał na „Twitterze” Jack Posobiec, starszy redaktor HumanEvents.com.

„Kanadyjskie kobiety, czy czujecie się teraz bezpieczniej?” – zapytał Maxime Bernier, kanadyjski polityk, który jest założycielem i liderem Partii Ludowej Kanady. „A może po prostu czujesz, że banda manifestujących cnotę liberalnych klaunów niepotrzebnie robi z siebie głupców?”.

Wiadomość o wydarzeniu „Nadzieja na wysokich obcasach” pojawiła się zaledwie dwa dni po tym, jak we wtorek aresztowano transpłciową kobietę w Ontario w Kanadzie po rzekomej napaści seksualnej na kobietę w schronisku dla kobiet.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: FoX News
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.