Polska musi przyjąć więcej imigrantów

Opublikowano: 02.09.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 538

Zgodnie z przypuszczeniami szybko okazało się, że używana propagandowo liczba 2200 nielegalnych imigrantów których miałaby przyjąć Polska jest już dawno nieaktualna i upcha się u nas znacznie więcej islamistów. Nasza rozedrgana w emocjach kobieca premier Kopacz zadeklarowała już gotowość “włączenia się w wielowymiarowe działania na rzecz rozwiązania kryzysu emigracyjnego”.

Nie dalej jak przedwczoraj szef MSZ Laurent Fabius w słowach kierowanych w stronę państw Europy Wschodniej, niechęć do przyjęcia imigrantów nazwał skandaliczną. Słowacki premier Robert Fico zirytował się pouczeniami francuskiego ministra i oświadczył, że Słowacja nie miała swojego udziału w bombardowaniu Libii i nie przyłożyła się do destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, która jest przyczyną obecnego dramatu.

Nasi pseudo-politycy powtarzacze nie są zdolni do prowadzenia samodzielnej polityki, tylko wykonują rozkazy. W tym wypadku rozkaz brzmi płać islamskim imigrantom tyle co u nas, żeby chciało im się siedzieć w waszym biednym kraju. To nic, że mamy miliony Polaków na wschodzie, często prześladowanych. Przyjęcie kilkuset z nich z ogarniętego wojną Donbasu odbyło się wręcz skandalicznie opieszale, a co z Polakami w Rosji, w Kazachstanie i innych krajach gdzie byli zsyłani nasi przodkowie?

W głowie się nie mieści, że polscy podatnicy mogą wkrótce płacić na hordy islamistów, którzy uważają, że zasiłek dostają dzięki woli Allaha. Część z uczestniczących w tej inwazji to rzeczywiście uchodźcy wojenni. Jednak bez wątpienia wielu to po prostu uśpieni agenci państwa islamskiego, którzy właśnie spośród tych uchodźców mogą werbować w Europie przyszłą “armię dla Mahdiego”.

To jak się to odbywa jest wręcz szokujące, bo wygląda na to, że Unia Europejska współdziała z ISIL w przejmowaniu kontynentu europejskiego przez Islamistów. Rozdzielanie na siłę uchodźców do krajów, w których oni nie chcą wcale być to tylko potęgowanie problemu i potencjalna wylęgarnia terrorystów ufundowana przez Unię Europejską.

Władcy UE dobrze wiedzą co robią. Jest to nowa emanacja dobrze znanej komuny. Marksizm kulturowy i inne atrakcje lewaków nie byłyby możliwe gdyby nie doprowadzono do podkopania fundamentów europejskiej cywilizacji. Napływ islamistów to gwarancja zniszczenia chrześcijaństwa. Aktualnie na całym świecie trwa bestialski okres prześladowania Chrześcijan. Napływ imigrantów sprzyja też osłabianiu resztek suwerenności państw narodowych rozwadniając ich populację.

W mediach można usłyszeć ton, że no trudno, że Polska zawsze była tolerancyjna, a skoro Unia każe to przecież trzeba. Ciekawe, że inni przywódcy z naszej części Europy potrafią się postawić, a nasi potulnie wykonują rozkazy. Żeby osłabić niezadowolenie społeczne długi czas stwarzało się wrażenie, że mowa o 2200 uchodźcach podczas gdy od początku wiadomo było, że to oczywista nieprawda. Skala inwazji uchodźców jest tak wielka, że to będzie tylko pierwszy z wielu transportów do naszego kraju. Mówi o tym zresztą otwarcie sama premier Kopacz.

Nie mówimy już dzisiaj o tej liczbie 2200, tylko w związku z tym, że jednak mimo wszystko napływa coraz większa ilość uchodźców do Europy, że to rozdanie będzie od nowa rozpatrywane. Czyli będziemy znowu dzielić między poszczególne kraje europejskie odpowiednie kwoty i będzie pewnie musiała paść deklaracja ze strony Polski. Ta deklaracja niewątpliwie może paść tylko w duchu odpowiedzialności i oceny naszej możliwości, jaką my dysponujemy – powiedziała Ewa Kopacz

W takim razie pani premier Kopacz musi się postarać z dobrymi zasiłkami dla przybywającego do Polski elementu mającego nas wzbogacić kulturowo. Jeśli tak się nie stanie to i tak uciekną do któregoś z rajów socjalnych, jak Niemcy, Wielka Brytania czy Szwecja. Imigranci, którzy przedostali się na Węgry, na Bałkany czy nawet do Włoch, są sfrustrowani. Tam Allah nie daje tyle ile w Niemczech czy w Anglii. To właśnie dlatego francuskie Calais wygląda jak plan zdjęciowy serialu o zombie “The Walking Death”.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. BrutulloF1 02.09.2015 11:37

  Raje socjalne (GER i UK) będą jeszcze bardziej wyzyskiwać swoją polską neokolonię, żeby zrobić dobrze goszczącym w tych krajach islamistom.

 2. luzak1977 02.09.2015 15:50

  Mędrcy Syjonu spokojnie wdrażają swój plan. Nie chcemy się sami pozabijać, to podsyłają nam agresora.

 3. kudlaty72 02.09.2015 16:19

  Piorą mózgi paroma tys Syryjczyków,a Ukraińców przyjeżdża dziesiatki tys.Kilka miesięcy byłem zmuszony dojeżdżać do pracy metrem.Pierwsze metro z dworca Wilanowska jest zarąbane ukraińcami-codziennie z tego prostego powodu,że w nocy docierają na dw autobusowy Wilanowska autobusy z banderowcami.I tak jest codziennie od czasu Majdanu.

 4. MvS 03.09.2015 09:13

  A ilu pani przyjmie, pani premier? Moje dochody pozwalają mi na utrzymanie
  minus 2 uchodzców, to trzeba zrównoważyć. Proponuję trzyosobową rodzinkę. A jaki by był lans w mediach i przykład do naśladowania !

 5. lboo 03.09.2015 14:25

  Kilka uwag apropos tematu uchodźców.

  Wojna jedynie słusznej amerykańskiej “demokracji” prowadzonej głównie przez NATO trwa już wiele lat. Temat uchodźców pojawił sie dopiero ostatnio i to w takim nasileniu że wydaje się jakoby inne tematy nie istniały. Tak zwana arabska rewoulcja trwa już 5 lat i nie jestem w stanie uwierzyć że dopiero teraz uchodźcy zapragnęli opuścić swoje ojczyzny i to nagle wszyscy naraz.
  Wniosek jest prosty, do tego czasu dało się powstrzymać uchodźców przed przybywaniem do europy, lub przybywali natomiast media o tym nie wspminały. Najprawdopodobniej obie opcje są prawidłowe.

  Wydaje sie więc oczywistym że to co widać w mediach to typowa kampania mająca na celu wygenerowanie w społeczeństwie pewnej postawy. Jakiej, niestety mogę się tylko domyslać.

  Jeżeli teraz założymy że faktycznie przybywa więcej emigrantów niż przedtem to oznacza że ktoś ich tu zaczął masowo wpuszczać. Decyzje takie mogą podjąć rządzący krajami przyjmującymi tych imigrantów. Oczywiście nie muszą to być decyzje autonomiczne.

  Po co więc imigranci muzułmańscy w europie

  – obciążenie finansowe dla krajów europejskich (korzysta USA)
  – wytworzenie napięć społecznych wewnątrz poszczególnych krajów na lini kulturowo religijnej (korzystają władze które odwracają uwagę społeczeństwa)

  I druga kwestia, po co kampania medialna
  – jak poprzednio wytworzenie napięć społecznych, tym razem dzieląc obywateli na tych którzy chcą “pomóc” imigrantom i tych którzy takowych sobie u siebie nie życzą (podobnie korzystają władze poprzez odwrócenie uwagi społeczeństwa)
  – być może przygotowują się do zlikwidowania strefy Shengen, a do tego jest potrzebne poparcie społeczeństwa
  -być może kroi się bardziej zdecydowana wojna z Syrią (często pisze sie ze większosć imigrantów jest z Syrii) i do tego też trzeba poparcia społeczeństwa

  To niestety tylko domysły, ważne, jest żeby nie wierzyć bezkrytycznie w to co nam podają media, tylko starać sie analizować dlaczego nam to podają i dlaczego akurat teraz.
  Imigranci nie zaczęli nagle szturmować europy, jezeli ich tu ktoś wpuszcza to napewno nie dla ich korzyści, a tym bardziej nie dla naszej. Moim zdaniem przy pomocy imigrantów budowane jest zaplecze do walki ze społeczeństwem poszczególnych krajów. Dosłownej, lub choćby po to żeby ograniczać obywatelom swobody.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.