Podpalenie szczepionkowego Reichstagu w Zamościu

Opublikowano: 04.08.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2070

Od kilkunastu dni polskie władze i wtórujące im media, kreują przygotowanie medialne do ataku na tzw. antyszczepionkowców, czyli wszystkich, którzy odmawiają wstrzykiwania sobie covidowych preparatów zwanych „szczepionkami”. Sytuacja robi się niebezpieczna i wkrótce można się spodziewać agresywnych działań ze strony rządzących.

Polskojęzyczne władze szykują się do ostatecznej rozprawy z przeciwnikami szczepień. Ni stąd ni zowąd, jak na zamówienie, zaczęły się ataki na puste punkty szczepień. Tak przynajmniej przedstawiają to media. Najpierw był dziwny “atak” na punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim.

Całe zajście wygląda jak żart, co potwierdzają zresztą nagrania. Mimo to ten dziwaczny incydent został absurdalnie wyolbrzymiony i nagle minister pandemii i premier wyszli przed kamery i zaczęli groźnie marszczyć brwi wskazując na znienawidzonych antyszczepionkowców jako sprawców zdarzenia. Oczywiście rządzący zapowiedzieli surową rozprawę z takim marginesem społecznym. Ta nadgorliwa reakcja władzy jest bardzo podejrzana i wiele osób sugeruje, że już w Grodzisku mieliśmy do czynienia z prowokacją służb specjalnych przygotowaną i przeprowadzoną na zamówienie.

Potem doszło do jeszcze bardziej absurdalnego “ataku” na szczepionkobus w Gdyni. Ktoś obrażał werbalnie pracowników szczepionko-trucka i wyciągnięto z tego wniosek, że są to agresywni antyszczepionkowcy, którzy zagrażają w jakiś sposób pracownikom obwoźnego szprycobusu.

Po kilku dniach nagle dochodzi do próby podpalenia baraku szczepiennego w Zamościu. Dzieje się to dzień po tym gdy wywieziono z niego kobietę, która straciła tam przytomność, ale nie wiadomo czy po szczepieniu. Dokładnie w tym samym punkcie pojawia się w nocy pożar. Ktoś zamaskowany przyjechał rowerem, polał ścianę benzyną, podpalił ją i odszedł przez nikogo nie niepokojony.

„W Zamościu podpalono stację epidemiologiczną i punkt szczepień. Będziemy surowo podchodzić do tego typu aktów. Nie będzie żadnej tolerancji” – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Co ciekawe, istnieje też dokładne nagranie incydentu z kamery CCTV śledzącej napastnika, którego mimo to do dzisiaj nie złapano. Zamiast tego wykorzystano to wydarzenie do dalszego szczucia na wyimaginowanych antyszczepionkowców, których z jakiegoś powodu uznano za winnych. Czy ktoś, kto podpaliłby budkę z kebabem, jest automatycznie wegetarianinem?

https://www.youtube.com/watch?v=5I6-8pHRAs0

Incydent w Zamościu jest też często porównywany ze spaleniem budki przy rosyjskiej ambasadzie czego dokonały służby specjalne za czasów Platformy Obywatelskiej, chcąc rozprawić się ze środowiskami niepodległościowymi, które nazwano przy okazji faszystami.

Jedno łączy te wszystkie incydenty – smród prowokacji służb specjalnych. Za dużo jest teatru w działaniach władzy i za dużo jest prymitywnych przekazów w stronę społeczeństwa, żeby wierzyć w tych sytuacjach w przypadki. Tylko osoba z deficytem inteligencji uwierzy, że wykreowanie wroga w wpostaci wyimaginowanych “antyszczepionkowców” było władzy potrzebne. Punkty szczepień świecą pustkami i władza desperacko walczy o to, żeby przekonać propagandą jak najwięcej ludzi do uczestnictwa w stręczonym społeczeństwu eksperymencie medycznym.

Być może uznano, że powodzenie tej akcji propagandowej jest zagrożone jeśli w przestrzeni publicznej pozwoli się na przedstawianie innych punktów widzenia, a zamknięcie ust tym, którzy ośmielają się mieć inne zdanie można przeprowadzić właśnie tak – wygenerować antyszczepionkowych „terrorystów” za pomocą operacji Fałszywej Flagi a potem walczyć z nimi wszelkimi dostępnymi sposobami uciszając ich za pomocą zastraszania i represji. Jeśli taki jest scenariusz to czeka nas wzmożenie covidowego zamordyzmu na skalę, której niektórzy nie potrafią sobie nawet wyobrazić. Jesień jest już coraz bliżej, czwarta fala została dawno zaplanowana, a nasi rządzący szykują się już na nas, czego dowodem są te wspomniane powyżej prawdopodobne prowokacje.

Autorstwo: Admin „Zmian Na Ziemi”
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. BANDZIORkaq 04.08.2021 10:49

  Szpryca macht Frei
  Antyszczepionkowcy mają solidne argumenty, w związku z czym nie muszą stosowac przemocy czy wandalizmu. Ktoś robi kupę na własną wycieraczkę .
  Ten co przyjechał rowerem , odszedł przez nikogo nie niepokojony …a rower zostawił? To nie był koronasceptyk, bo był zamaskowany.

 2. adambiernacki 04.08.2021 16:53

  Albo jest to godna pochwały i naśladowania wzorowa postawa obywatelska i patriotyczna prawdziwego Polaka albo prowokacja. Dzięki takiej prowokacji można ustawić w tej naszej Palestynie podobne jak w tej na południu posterunki. Zakazać rowerów i środków łatwopalnych lub innego rodzaju sankcjami obłożyć owe. Wprowadzić coś ala godzinę policyjną lub wprowadzić represje wobec regionu co byłoby bezsprzecznym dowodem na okupację kraju hehe przy okazji. Zarządcy czyli putaniszcza nazibolszewickie mogą puścić wodze fantazji lub wykonać instrukcje od swojego Alfonsa zagranicznego. Właściwie nie ma to znaczenia, ponieważ to szczegół, który objawi nam swoją drugą a może i trzecią mordeczkę i tak.

 3. pikpok 04.08.2021 17:51

  Dopóki to g… jest dobrowolne nikt normalny tego nie zrobi, no chyba że ktoś kto stracił po tym zdrowie.

 4. Doctor Who 04.08.2021 21:13

  Nijak nie mogę zrozumieć tego silnego nastawienia na dychotomię. Tym bardziej, ze w jednym kontekście. Kontekście szczepionek jako podstawowym. Jest on fałszywy. Batdziej właściwy kontekst to zdrowie. Tu już brak tego ostrego podziału. Mamy w nim : szczepionkowców, antyszczepionkowców i osoby dbające o swoje zdrowie w inny sposób oraz osoby nie zainteresowane zdrowiem. Tych grup może być oczywiście więcej. To tylko przykłady. Wisienką na torcie jest to, że można należeć do kilku takich grup nie tracąc spójności poglądów.

 5. Jaccyb74 05.08.2021 04:53

  Wygląda to dość amatorsko ja stawiam na patriotę lub na kogoś kto stracił swojego bliskiego i szybko “posklejał klocki w całość”. Myślę że w rozbrojonym kraju takim jak Polska będzie coraz więcej takich wzorowych postaw obywatelskich szczególnie na jesień a należy też wziąść pod uwagę życie “plutonu egzekucyjnego” – innymi słowy ekipy która własnymi rękoma obsługuje strzykawki.
  Ciekawy jestem ilu z nich popełni samobójstwo kiedy dojdzie do ich mózgów przepranych propagandą telewizyjną że byli najzwyczajnie katami serwującymi zastrzyk śmierci lub też zastrzyk niewolnictwa – Ci co przeżyją stracą pewne połączenie po przebudowie ich DNA.

 6. agama 05.08.2021 14:43

  uuu, premier przyznał, że jest nietolerancyjny…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.