Pfizer będzie eksperymentować na polskich dzieciach

Opublikowano: 30.04.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2993

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że w Polsce zatwierdzono badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech u dzieci od 6. miesiąca do 12. roku życia.

„W tej chwili na terenie Unii Europejskiej obowiązuje nas ChRL, czyli Charakterystyka Produktu Leczniczego w zakresie szczepienia osób od 16. roku życia. Jeżeli ten ChPL się nie zmieni, a raczej się zmieni, ponieważ firma Pfizer będzie wnioskowała o zmianę zgodnie z najnowszymi badaniami, które mówią o tym, że szczepienie jest w zakresie grupy wiekowej 12-16 lat i skuteczne, i bezpieczne. I zapewne firma w niedługim czasie będzie wnioskowała o zmianę tego ChPL – u na terenie UE do Europejskiej Agencji Leków”- powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia, pytany o możliwość szczepienia młodzieży w czasie wakacji.

Rzecznik resortu zdrowia przekazał też, że Polska jest jednym z czterech krajów, w których odbędą się badania kliniczne szczepionki Pfizer/BioNTech w zakresie możliwości stosowania jej u dzieci od 6. miesiąca życia. „Więc Polska jest jednym z tych państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki od 6. miesiąca życia, do 12. roku życia” – oświadczył Andrusiewicz.

Wojciech Andrusiewicz mówił także o rekomendacjach, dotyczących podawania trzeciej dawki szczepionki. „Obecnie nie ma w Polsce i UE rekomendacji o konieczności podawania trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19”- powiedział rzecznik resortu zdrowia, zaznaczając jednocześnie, że najprawdopodobniej będą jednak konieczne dawki przypominające. „Raczej wszystko na to wskazuje, że zapewne potrzebne będą dawki przypominające, ale na dziś za wcześnie by o tym mówić” – powiedział rzecznik resortu zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o potwierdzeniu w ciągu ostatniej doby 6796 nowych zakażeń koornawirusem. Zmarło 429 osób, z czego 129 zmarło z powodu COVID-19, a 300 z powodu chorób współistniejących.

„Mamy 6796 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (1041), mazowieckiego (803), wielkopolskiego (724), dolnośląskiego (614), małopolskiego (551), łódzkiego (523), pomorskiego (420), zachodniopomorskiego (367), lubelskiego (342), kujawsko-pomorskiego (302), opolskiego (271), podkarpackiego (217), świętokrzyskiego (177), warmińsko-mazurskiego (142), lubuskiego (125), podlaskiego (110). 67 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. Z powodu COVID-19 zmarło 129 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 300 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 2 792 142 / 67 502 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)” – podał dziś resort zdrowia.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Jedno jest pewne, jak każą dzieciom brać udział w eksperymencie mengele 2, to na pewno poleje się krew!

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Admin,
Na naszych oczach dokonuje się najstraszliwsza masowa zbrodnia na ludzkości jakiej nie było w dziejach naszego gatunku, a co najstraszniejsze: miliony ludzi zgadza się na to dobrowolnie, bo zostali w okrutny, podstępny sposób zmanipulowani przez czyste zło mające już niestety władzę nad światem. A co jeszcze bardziej upiorne – my, garstka pozostałych ludzi, najwyraźniej nie możemy nic z tym zrobić.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Cokolwiek byśmy nie robili, to i tak będzie się to wpisywało w scenariusz, uwzględnia on każdą formę oporu . Zostaje tylko życie jako obywatel drugiej kategorii,pozbawiony praw i wygód, w stworzonym przez nas podziemiu. Ale im więcej ludzi dołączy do takiej struktury, tym będzie ona lepiej funkcjonować. I pozostaje tylko czekać aż zaszczepieni masowo będą odczuwać skutki swoich błędnych wyborów. Podział społeczeństwa już nastąpił i będzie postępował .

rok2
Użytkownik
rok2

Witam!
Myślę,że możemy coś zrobić – nagłaśniać sprawę i pisać do Rzecznika Praw Dziecka oraz Rzecznika Praw Obywatelskich [ ja napiszę],zasypać ich listami i mailami – pomóżmy dzieciom nieświadomych rodziców!!!

Foxi
Użytkownik

List otwarty do ministra tego od jednej choroby. Radzę zapoznać się, bo niezwykłe rzeczy wychodzą na jaw w tym dokumencie. Musi być dużo zamordowanych ludzi skoro dochodzi do takich wycieków informacji.

https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_–_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2

PeWueN
Użytkownik
PeWueN

@Foxi
a propos tej “choroby” polecam zajrzeć tu:
http://zaprasza.net/a.php?article_id=36884

Urnelius
Użytkownik
Urnelius

Nie władza, a ludzie. To nie są przymusowe szczepienia, ludzie mają wolną wolę. Jeśli ktoś się szczepi – na własną odpowiedzialność. Jeśli ktoś szczepi dzieci – na swoją odpowiedzialność

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

Łatwo wam tu gadać. Bo rodzice przy tym mieszaniu w głowach przez każdą możliwą stacje i wszelkiego rodzaju media, nawet te tutaj. Mają czas po zapierniczu w wyzyskujacej korporacji myśleć co tu zrobić. wybierają to co większość robi. Przecież konsekwencje wyborów będą dopiero za kilka lat. Jak pójdziecie z wygodnych domków w kanały to dajcie znać i foto pokrywy z kanałów oraz mniej więcej adres ;)

rici
Użytkownik
rici

Szweda oni maja w tym juz 100-letnie doswiadczenie. Pamietasz hiszpanska grype “hiszpanke” wtedy wyszczepili prawie 100 milionow ludzi i zmarlo okolo 50 milionow. I nikt za to nie poniosl zadnych konsekwenci. Przerwali na chwile doswiadczenia pozniej przeniesli sie do hitlerowskich Niemiec. I te same firmy farmaceutyczne robily doswiadczenia na ludziach w KZ-Lager. Nigdy nie wierz nikomu powiazanemu z firmami farmaceutycznymi, lekarzom tez, lepiej jakis znachor, czy inny bioenergoterapeuta, on ci przynajmniej nie zaszkodzi.

woma123
Użytkownik
woma123

HI

Na początku mówiono o “wyszczepieniu”, potem o drugiej dawce, następnie o dawce przypominającej (po roku) a teraz widzę że o dawkach przypominających (czyli nie jednej lecz wielu, zapewne w coraz krótszych odstępach czasu). Lenin zwykł mawiać: “… szukaj kto w tym ma korzyść …”.

DuDus

PS. Jeśli ukonstytuuje się jakieś podziemie, to ja w ciemno wchodzę! Nie dam na sobie eksperymentować, i nie dam z siebie robić debila. Ja tylko tak wyglądam, ale nie jestem idiotą (to do premiera, prezesa, rządu, parlamentu i całej tej zgrai).

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

BANDZIORkaq,
Jakie podziemie, gdzie, kto, daj cynę -wchodzę w każde podziemie chociażby najciemniejsze. Już od dawna alarmuję o robienie konspiracji.