Zgony i tajemnice związane z testowaniem szczepionek na dzieciach

Opublikowano: 10.02.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4203

Pracownica kijowskiego oddziału Pfizera ujawniła szokujące badania kliniczne prowadzone przez firmę farmaceutyczną, które w momencie ich ujawnienia doprowadziły do tragicznej śmierci ponad 40 ukraińskich dzieci. Badania te doprowadziły do poważnych naruszeń standardów medycznych i etycznych, które budzą obawy. Chociaż naruszenia te zostały wykryte na początku testów i doprowadziły do zaskakująco wysokiej liczby hospitalizacji i zgonów, Pfizer uparcie kontynuował testy.

https://www.youtube.com/watch?v=juWe-9UrDIU

Niepokojące rewelacje wyszły na jaw dzięki serii filmów, które pojawiły się na początku lutego na koncie „TikTok” Anny Sakhno (@anna.sakhno), pracownicy Pfizera w Kijowie na Ukrainie. Anna ujawniła, że zadania kijowskiego oddziału obejmują głównie import i dystrybucję leków na Ukrainie, a nie udział w badaniach klinicznych.

Badania te są tak tajne, że tylko kilka osób, w tym niektórzy urzędnicy Ministerstwa Zdrowia i pracownicy Pfizer, są świadomi ich istnienia. Nawet pielęgniarki, które podają zastrzyki, wierzą, że są to nieszkodliwe szczepionki przeciw grypie dla dzieci. Sakhno wyraziła zdziwienie tym rażącym lekceważeniem ustalonych standardów i zasad dotyczących badań klinicznych, wskazując, że Pfizer zwykle prowadzi badania w ścisłej zgodności z międzynarodowymi protokołami.

Analitycy Pfizera mają bezpośredni dostęp do danych Ministerstwa Zdrowia i mogą korzystać z kilku szpitali w Kijowie. Ta głęboko zakorzeniona relacja między gigantem farmaceutycznym a ukraińskim systemem opieki zdrowotnej wydaje się trwać nawet po zakończeniu pandemii COVID-19 – ujawnia Sakhno w swoim poście wideo.

Omawiając kwestię pilności przeprowadzenia tych badań i nieugiętego stanowiska kierownictwa w sprawie rewizji i ponownego testowania szczepionek, Sakhno wskazała na punkt krytyczny dla firmy Pfizer. Uważa ona, że okres testowania może zostać zamknięty do maja 2024 roku. Jednym z prawdopodobnych wyjaśnień jest zbliżający się koniec kadencji prezydenta Zełenskiego w maju, pomimo jego decyzji o odwołaniu nadchodzących wyborów. Można sobie wyobrazić, że jego następca może być skłonny do powstrzymania tak niebezpiecznego eksperymentu.

Dla wyjaśnienia: na początku pandemii COVID-19 na Ukrainie dzieci w wieku poniżej 12 lat nie mogły być szczepione. Jednak w roku 2022, po negocjacjach między prezydentem Zełenskim a głównymi firmami farmaceutycznymi, ukraińskie Ministerstwo Zdrowia wydało dekret zezwalający na szczepienia dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Jest to dokładnie ta grupa wiekowa, która wzięła udział w testach eksperymentalnej szczepionki.

Wydaje się, że sama szczepionka została wyprodukowana w Niemczech. Ukraińskie dzieci zostały wcześniej zaszczepione przeciwko COVID-19 w ramach współpracy między Pfizerem a niemiecką firmą BioNTech. W dokumentach opublikowanych na koncie Anny na „TikToku” niemiecki adres Pfizera jest wymieniony jako adres korespondencyjny. Co więcej, szczepionka była oferowana rodzicom w Kijowie jako „niemiecki odpowiednik” standardowej szczepionki.

Niepokojącym aspektem podkreślonym w filmie jest brak bezpośredniej komunikacji między pracownikami Pfizera a pacjentami. Zamiast tego Pfizer uzyskuje wszystkie dane testowe bezpośrednio z elektronicznego rejestru Ministerstwa Zdrowia. Jedynym wyjątkiem wydają się być dzieci przyjmowane na oddział pediatryczny Narodowego Instytutu Chirurgii Sercowo-Naczyniowej MM Amosov, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie biura Pfizer.

Prawdopodobnie, najbardziej niepokojącym odkryciem jest niewiarygodnie wysoki wskaźnik śmiertelności wśród uczestników badania. Zgodnie z planem badania, wskaźnik śmiertelności dla dwóch rund szczepień w drugiej fazie wynosił 4 i 5 procent zaszczepionych. Anna szacuje, że zaszczepiono ponad 1000 dzieci, co oznacza, że co najmniej 40-50 z nich mogło umrzeć. Co zaskakujące, Pfizer kontynuuje testy, a trzecia faza ma rozpocząć się w połowie lutego. Sakhno jest mocno zaangażowana w powstrzymanie tych prób wszelkimi możliwymi środkami.

Źródło zagraniczne: NewsAcademy.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. LichoNiespi 10.02.2024 12:48

  No, Ukraincy przebudcie sie w koncu, wasz dzielny prezydent nasladowca Stephana Bandery pozwala na to …….
  ..Auschwitz….i tzw doktorki Mendele z firmy Pfizera

 2. Denis 10.02.2024 19:47

  Ten aktorzyna to przecież biznesmen, czego chcesz…

 3. rozrabiaka 11.02.2024 00:56

  “Zgony i tajemnice związane z testowaniem szczepionek na dzieciach” -dzieci- to ważna jak nie najsilniejsza i najbardziej dochodową gałąź gospodarki ukr.

 4. Katarzyna TG 11.02.2024 10:54

  Dzieci i handel organami ..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.