Rząd Izraela „odnalazł” zagubione umowy z Pfizerem

Opublikowano: 20.10.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5100

Cztery umowy między Izraelem a Pfizerem zostały ujawnione w ramach pozwu FOI, wciąż w mocno zredagowanej formie. Dowodzą one, że izraelski rząd przeprowadzał przymusowe eksperymenty na ludziach.

Istnieją co najmniej cztery kluczowe umowy/dokumenty, które izraelskie Ministerstwo Zdrowia (IMOH) podpisało z firmą Pfizer, a ujawnienie tych dokumentów po wielomiesięcznych przepychankach prawnych ujawnia, że wszystkie cztery zostały podpisane jeszcze przed otrzymaniem przez szczepionkę EUA od FDA. Rząd próbował ukryć prawdziwe daty podpisania umów i najwyraźniej stworzył fałszywe oświadczenie, że zostały one podpisane później, aby okłamać ludzi, że produkt został „zatwierdzony” przez FDA i EMA.

„Umowa o udostępnianiu danych z firmą Pfizer” – kopia została opublikowana przez IMOH 17 stycznia 2021 r. jako „Umowa Izrael-Pfizer” lub „Umowa o współpracy w zakresie rzeczywistych dowodów epidemiologicznych”. Jest to umowa określająca warunki wymiany informacji między państwem Izrael a firmą Pfizer w ramach badania „rzeczywistego świata”, które ma zostać przeprowadzone w Izraelu na obywatelach Izraela. Deklarowanym celem tej umowy było zebranie i przeanalizowanie danych epidemiologicznych wynikających ze szczepienia ludności Izraela oraz ustalenie, czy w wyniku szczepionki zostanie osiągnięta odporność stadna.

W wyniku pozwu FOI rząd Izraela odnalazł podpisaną kopię tej umowy. Wcześniej rząd twierdził, że go „zgubił” lub nie mógł zlokalizować, ale teraz go odnalazł. Najważniejszym odkryciem wynikającym z tych dwóch dokumentów jest prawdziwa data podpisania tej umowy. W najnowszej opublikowanej wersji (patrz link w tym akapicie, s. 4 pdf) IMOH przyznaje, że umowa została podpisana 1 grudnia 2020 r. – około pięć tygodni wcześniej niż wcześniej twierdzono (tj. 6 stycznia 2021 r.).

Dowodzi to, że IMOH aktywnie ukrywał prawdziwą datę podpisania umowy i kłamał na jej temat, twierdząc, że jest ona późniejsza. To oszustwo jest ważne, ponieważ rząd Izraela całkowicie polega na FDA i EMA w zakresie zatwierdzania produktów medycznych w kraju i ma niewielką lub żadną zdolność do formalnej weryfikacji kompletności i rygorystyczności danych wykorzystywanych przy podejmowaniu decyzji przez te byłe izraelskie agencje rządowe. Tym samym izraelska opinia publiczna została całkowicie wprowadzona w błąd przez rząd Izraela. EUA została przyznana firmie Pfizer przez FDA dopiero 11 grudnia 2020 roku. EUA od FDA oznacza po prostu „nie mamy prawdziwych dowodów na to, że to działa lub jest bezpieczne, ale możesz go używać, jeśli jesteś zdesperowany” – produkt EUA jest nielicencjonowany i niezatwierdzony do niczego. Tak więc „umowa o wymianie informacji” z Izraelem została podpisana około dziesięciu dni przed otrzymaniem nawet awaryjnego zezwolenia od FDA na ten produkt, a IMOH próbował to ukryć i kłamał na ten temat.

Opublikowana wersja umowy zawiera wiele redakcji, a nawet numery stron w nowej kopii są również zredagowane. Części dotyczące zrzeczenia się odpowiedzialności lub potencjalnego zastawu aktywów państwowych na rzecz Pfizera (właściciele amerykańskiego Departamentu Obrony lub banku centralnego?) Są w 100% zredagowane. Istnieje obawa, że kopia umowy może nie zawierać wszystkich jej stron.

„Umowa o produkcji i dostawach z firmą Pfizer” (znana również jako „Umowa o produkcji i dostawach”) – umowa ta została ujawniona po raz pierwszy, jednak jej istnienie było znane od czasu, gdy niepodpisana kopia „Umowy o wymianie informacji” została po raz pierwszy opublikowana w styczniu 2021 roku. Teraz jest jasne, że sama transakcja zakupu została podpisana 1 grudnia 2020 r., w tym samym czasie co „Umowa o wymianie informacji”.

„Umowa o zachowaniu poufności” – wydaje się, że umowa ta została podpisana przez Ministerstwo Zdrowia i Pfizer 12 lipca 2020 roku. W rzeczywistości umowa ta została podpisana trzy miesiące przed złożeniem wniosku przez Pfizer, a nawet przed rozpoczęciem przez firmę badania fazy 3 nad swoim produktem.

Seria umów podpisanych z firmą Pfizer obejmuje zatem co najmniej cztery umowy/dokumenty: umowę o zachowaniu poufności podpisaną 12 lipca 2020 r.; dokument dotyczący zasad podpisany 13 listopada 2020 r.; umowę dotyczącą produkcji i dystrybucji podpisaną 1 grudnia 2020 r.; oraz umowę o wymianie informacji podpisaną również 1 grudnia 2020 r. Jak pokazano na załączonym poniżej wykresie osi czasu, wszystkie cztery umowy zostały podpisane przed otrzymaniem przez szczepionkę EUA, a dokument dotyczący zasad został nawet podpisany przed złożeniem przez Pfizer wniosku o zatwierdzenie. Ponadto umowa o zachowaniu poufności została podpisana przed rozpoczęciem przez firmę badania fazy 3, mówi prokurator Gur. „W takich okolicznościach bardzo trudno jest poważnie traktować twierdzenie, że nie jest to prawdziwy eksperyment na ludziach”.

Główny wniosek z powyższego jest następujący: izraelskie Ministerstwo Zdrowia „zatwierdziło” import zastrzyków Pfizera z mRNA przed nawet powierzchownym wydaniem EUA przez FDA! Jednocześnie zgodziło się przekazać firmie Pfizer dane medyczne dotyczące wpływu tej substancji „czarnej skrzynki” na populację Izraela. Następnie okłamali ludzi, twierdząc, że produkt został przetestowany i zatwierdzony przez FDA, a ponadto wymusili zastrzyki bez świadomej zgody, stosując niezwykle surowe i przymusowe środki.

Jeśli to nie mówi o „przymusowych eksperymentach medycznych bez zgody”, to nie wiem, co mówi.

W ciągu 2 miesięcy około połowy całej populacji Izraela otrzymała dawkę szczepionki. Na dzień 1 czerwca 2021 r. 81% populacji w wieku ≥16 lat otrzymało drugą dawkę szczepionki. Przyjęcie szczepionki było wysokie, przekraczało 75% wśród osób w wieku 20 lat i rosło wraz z wiekiem, przekraczając 90% u osób w wieku ≥60 lat.

Liczba ofiar eksperymentów medycznych (zgonów, niepełnosprawności i obrażeń) jest również bardzo wysoka. Według tego artykułu, grupa poszkodowanych przez szczepionki na Facebooku w Izraelu ma 42 000 uczestników. Jeśli szacowana liczba krótkoterminowych zgonów z danych światowych ma zastosowanie w Izraelu (~1/800 – 1/1000 zastrzyków), możemy spodziewać się co najmniej 100 000 zgonów w wyniku tych zastrzyków (ostrożne szacunki).

Z bardziej technicznego punktu widzenia, umowy między Pfizer a Izraelem odnoszą się do „Zasady 29”, tj. zastrzyki z COVID-19 miały być importowane do Izraela zgodnie z tą zasadą. Potwierdza to, że rząd świadomie podpisał się pod niebezpiecznym masowym eksperymentem. Zasada ta stanowi „wyjątek” od wprowadzania do obrotu zatwierdzonych produktów medycznych, w tym w przypadku tego, co wydaje się wskazywać na użycie broni chemicznej i radiologicznej. Jest to odpowiednik przepisów dotyczących “środków zaradczych” w prawie USA i UE.

Wyjątki od procedur dopuszczania do obrotu produktów farmaceutycznych „Zasada 29” (źródło opisujące przepisy dotyczące produktów farmaceutycznych w Izraelu): „W szczególnych okolicznościach lek może zostać zwolniony z obowiązku rejestracji w Izraelu, jeśli podlega jednemu ze zwolnień wymienionych w Regulacji 29(a) Przepisów dla Farmaceutów (Preparaty), wdrożonych przez Dyrektora Generalnego MOH. Obejmuje to sytuacje, w których: 1) lek ma być stosowany w ramach programu compassionate use; 2) lek jest przeznaczony do leczenia poważnej choroby lub stanu chorobowego, a w Izraelu nie zarejestrowano i nie wprowadzono do obrotu żadnych alternatywnych leków do leczenia tej samej choroby lub stanu chorobowego; 3) lek jest przeznaczony do leczenia mieszkańców Izraela w związku z epidemią lub inną chorobą zakaźną; 4) lek dotyczy ochrony przed substancjami chemicznymi lub radioaktywnymi”.

Wreszcie, moje wykształcone przypuszczenie na temat tego, co wydarzyło się w Izraelu i na całym świecie w odniesieniu do świadomego przepychania trujących zastrzyków przez granice różnych państw: najwyżsi urzędnicy rządowi/wywiadowczy prawdopodobnie wiedzieli, że ćwiczenia covidowe były globalnym planem kontroli populacji/zniewolenia/NWO. To jednak tylko kilka osób/krajów, które zostały w pełni poinformowane o prawdziwych przyczynach. Reszcie urzędników sprzedano pozorne powody, historię CIA-Pentagon o np. „zaprojektowanym śmiertelnym wirusie lub wycieku laboratoryjnym z Chin”, a zatem wszystkie reakcje w stylu wojskowym, środki zaradcze i związana z nimi tajemnica + panika + wymuszone środki blokujące propagowane przez WHO zostały uznane za w porządku na wielu poziomach biurokracji. Poniżej znajdują się warstwy, którym sprzedano hollywoodzkie bzdury o pandemiach nietoperzy i małp i którym powiedziano, że są bohaterami opieki zdrowotnej: „wykonują swoją pracę” i „jesteśmy w tym razem” oraz „chronią babcię lub nasz cenny socjalistyczny system opieki zdrowotnej”. Moi czytelnicy doskonale już wiedzą, że okrucieństwo na dużą skalę jest bardzo łatwe do popełnienia przez miłych ludzi, o ile zadania są wystarczająco podzielone na przedziały i dostarczane są minimalnie wiarygodne narracje, aby zapewnić wymówkę dla moralnych tchórzy.

Autorstwo: Sasha Latypova
Na podstawie: RTMag.co.il, Drive.Google.com [1] [2]
Ilustracja: SashaLatypova.substack.com
Źródło zagraniczne: SashaLatypova.substack.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 20.10.2023 20:10

  Masa udarów i sercowców, a ludzie dalej udają, że nic się nie dzieje. Po plandemi ludzie zachowują się jak ,,tresowane małpy”, tresowane przez media i inne kontrolowane przez psychopatów fora internetowe.
  Badanie nad nadmierną śmiertelnością w Niemczech – W rozmowie z prof. dr. Reitznera
  https://blog.bastian-barucker.de/uebersterblichkeit-pandemie/

 2. pikpok 20.10.2023 20:23

  Profesor Uniwersytetu w Kioto ostrzega, że życie miliardów zaszczepionych osób jest zagrożone.
  https://www.bibula.com/?p=137256

 3. pikpok 20.10.2023 20:42

  ,,Szokujące dane największej izraelskiej organizacji zdrowotnej pokazują oszałamiający wzrost liczby rozpoznań zatrzymania krążenia”
  https://www.frontnieuws.com/schokkende-gegevens-van-de-grootste-gezondheidsorganisatie-van-israel-tonen-een-duizelingwekkende-stijging-van-het-aantal-diagnoses-van-hartstilstand/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.