Niemcy zalegalizują kazirodztwo?

Opublikowano: 26.09.2014 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Według niemieckiej Rada Etyki, rząd powinien rozważyć zmianę prawa tak, aby kazirodztwo było legalne.

Rad podjęła taką decyzję po ogłoszeniu przez Europejski Trybunał Praw Człowieka wyroku w sprawie niemieckiego rodzeństwa, które żyje jak małżeństwo. Rodzeństwa z Saksonii ma czworo dzieci, w tym dwoje z nich jest upośledzonych.

„Podstawowe prawo dorosłego rodzeństwa do samostanowienia w kwestiach seksualnych należy w tym przypadku przedkładać ponad abstrakcyjną ochronę rodziny” – napisano w uzasadnieniu

Taka opinia została wydana większością 14 z 25 członków Rady. Dziewięciu było przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu.

Autor: plk
Na podstawie: gosc.pl, pch24.pl
Źródło: Niezależna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
skyhigh
Użytkownik
skyhigh

to jest u nich normalne – bo majątek musi pozostać w rodzinie !!!

wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

podobnych “inicjatyw” i trendów w skali globalnej będzie coraz więcej, i coraz więcej ludzi będzie uznawać je za coś normalnego albo nawet za coś dobrego. Ci, którzy będą nazywać zło po imieniu, będą coraz mocniej atakowani, wyszydzani, wyzywani. Łamanie przykazań miłości i pogarda dla nich będzie z każdym dniem, miesiącem i rokiem coraz większa, aż miara się przeleje kiedyś – może za 10 lat a może za 50. http://mieczducha888.blogspot.com/2014/09/charakterystyka-ludzi-w-czasach-konca.html

,

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

To już przegięcie pały ! Niedługo stwierdzą ,że stosunek dorosłego z nieletnim poniżej 15 roku życia to będzie wzorowe zachowanie propagujące miłość.

Jest udowodnione ,że z związków kazirodczych rodzą się niepełnosprawne dzieci wiec “tacy rodzice” powinni być karani za świadome okaleczanie istoty ludzkiej- kara powinna być jak za świadome okaleczenie kogoś ( odebranie zdrowia itd).

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

To celowe działanie. Gatunek ludzki ma być coraz słabszy, dlatego z jednej strony propaguje się różne dewiacje jak homoseksualizm, gender, aborcję czy teraz kazirodztwo, co prowadzi osłabienia rodziny a co za tym idzie do drastycznego zmniejszenia liczby rodzących się dzieci, z drugiej strony truje się nas na potęgę poprzez pożywienie, lekarstwa, szczepionki, rozpylanie syfu w powietrzu i testowanie broni biologicznej.
Mamy żyć krótko, nie mieć dzieci, pracować do śmierci i jeszcze myśleć, że ktoś respektuje nasze prawa (np. prawo matki do zabicia dziecka).

south wind
Użytkownik
south wind

Świat skrajności. W Niemczech będziesz mógł bzykać rodzoną siostrę i robić kalekie dzieci. W Polsce natomiast jeśli twój ojciec ożeni się z panią Zosią to nie możesz ożenić się z jej córką chociaż nie jesteście rodzeństwem. Głupota triumfuje na świecie.

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

@Fenix
przede wszystkimi mieć świadomość, potem przeciwdziałać we własnym skromnym zakresie, tak jak napisałeś, aż uzbiera się z tego jeden wielki ruch oporu.
Nie należy liczyć na to, że ktoś zrobi coś za nas, że komuś zależy na naszym zdrowiu czy dobrobycie. Zamiast czekać, aż ktoś nas zbawi, zbawiajmy się sami każdego dnia, róbmy to co możemy, żeby było nam lepiej, choćby wydawało nam się że możemy niewiele.

Maximov
Użytkownik
Maximov

@Fenix
Dołącz do Demokracji Bezpośredniej.
Chcemy realnie coś zmienić, dać każdemu możliwość współdecydowania.
Chcemy zmienić zasady.
Z nami Tobie też będzie po drodze do np. BDP.
http://db.org.pl/

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

@Fenix
Wybacz, ale znowu uskuteczniasz jakieś utopijne niezrozumiałe dla nikogo poza Tobą samym teorie.
Odpowiadając Ci wcześniej zapomniałam, że Twoje rozumowanie jest wyjątkowo pokrętne i wydaje się, że sam nie wiesz co chcesz napisać. Może to schizofrenia, a może brak umiejętności argumentacji i przekazania w sposób zrozumiały swoich poglądów. To efekt współczesnej edukacji.

To co proponujesz to anarchia, a ta jest na dłuższą metę nie do utrzymania. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał przejąć władzę, bo taka jest natura nie tylko człowieka, ale i całego królestwa zwierząt.

eLJot
Użytkownik

@Fenix
Czy była taka władza która nie dążyła do zysku ze społeczeństwa?

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

@Fenix
Cele mogą być szczytne, potem przychodzi rzeczywistość. Twoje poglądy to czysta utopia, może i ładnie brzmi, ale co z tego, kiedy jest niemożliwe do zrealizowania. Filozofowanie dla samego filozofowania mnie nie interesuje.

Nie było moim celem obrażanie Cię, ale jeśli tak to odebrałeś to przykro mi.