Mogą palić marihuanę w izraelskich szpitalach

Opublikowano: 08.05.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 531

Ministerstwo Zdrowia Izraela umożliwiło pacjentom palić marihuanę na terenie izraelskich szpitali. Dotyczy to jednak tylko chorych ze specjalnym pozwoleniem, pisze “The Times of Israel”.

Palenie marihuany jest zabronione w towarzystwie innych pacjentów. Chorzy będą mogli palić, ale tylko w obecności personelu medycznego.

Pacjenci będą mogli realizować swoje prawa tylko w wyznaczonych miejscach i będą musieli przestrzegać zasad bezpieczeństwa pożarowego. Pomieszczenia, w których będzie można się „zrelaksować”, będą musiały być wentylowane.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Hassasin 08.05.2015 14:01

    Trzeba uważać, bo pacjentom bez recepty mózg może wypalić ta marihuana 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.