Masowa migracja i wojna

Opublikowano: 07.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 626

Nigdy w historii świata nie zaistniała skoordynowana w skali globalnej sytuacja, w której na obu półkulach miliony ludzi w tym samym czasie, zdecydowały się ruszyć w nieznane, by dotrzeć do socjalistycznych rajów w krajach północy. Kto ich poinformował? Kto zapewnił ich o tym, że mogą przybyć? Kto dał im środki na podróż? Kto otworzył dla nich granice? Na te pytania media głównego nurtu nigdy nie odpowiedzą, a my odpowiemy w niniejszej audycji. Od ponad 10 lat mamy do czynienia z masową migracją z biednych krajów południa do bogatych krajów północy, napędzaną przez organizacje globalistyczne, sponsorowane przez nie organizacje pozarządowe oraz media. Chaos, wielkie zaskoczenie i socjalne współczucie są pozorowane, by wytłumaczyć opieszałość rządów w blokowaniu migracji.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.