Dokąd prowadzi Zielony Ład?

Opublikowano: 14.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1819

Analiza dokumentów i planów budowy nowej cywilizacji sprzed 12 lat, która spełnia się jak przepowiednia. Rozmowa z Janem Białkiem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Siberian Husky Dog 14.04.2024 16:34

    Po przejęciu władzy PIS musi zapuszkować natychmiast wszystkich bonzów z KO, Trzeciej Nogi i Lewicy ; czy słusznie, zobaczy się później

  2. walter667 15.04.2024 04:39

    Ja w swoich wizjach miałem zamieszki, krew się poleje, ale nie powiem kto z kim i o co, bo tym samym powiedziałbym wszystkim co wasz czeka. Generalnie ujowo, ale nie będzie aż tak źle. Będzie oczywiście wielu takich Janków Wiśniewskich niestety.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.