Kobietę wyrzucono z samolotu za brak maski

Opublikowano: 25.07.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 426

Na pokładzie rozległy się brawa, gdy kobieta, która nie miała maseczki i twierdziła, że jej nie założy, została zmuszona do opuszczenia samolotu przez załogę. Wychodząc powiedziała tylko: „Możecie klaskać, ile chcecie”.

Kobieta, która została nazwana „Karen”, odmówiła założenia maseczki ochronnej na twarz na pokładzie samolotu i nie zastosowała się w ten sposób do regulacji dotyczących bezpieczeństwa.

Kobieta twierdziła, że nie nosi maseczki z powodów natury medycznej, jednak to nie powstrzymało załogi samolotu, aby wyprosić ją z pokładu. Decyzja ta spotkała się z olbrzymim aplauzem ze strony innych pasażerów, którzy zaczęli bić brawo.

Do zdarzenia doszło 19 lipca na pokładzie samolotu American Airlines, który miał lecieć z Ohio do Karoliny Północnej. Zgodnie z regulacjami linii, wszyscy pasażerowie znajdujący się na pokładzie są zmuszeni ze względów bezpieczeństwa do noszenia maseczek, i – jak mogliśmy się przekonać na powyższym przykładzie – nie ma od tej reguły wyjątków.

Gdy w trakcie wychodzenia kobiety na pokładzie rozległy się oklaski, rozzłoszczona pasażerka odwróciła się do wszystkich i powiedziała: „Możecie klaskać, ile chcecie”. Incydent znacznie jednak opóźnił start samolotu, na co wiele osób zaczęło narzekać.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mike
Użytkownik
mike

no i już staje się to nową normalnością. niedługo będzie dla wielu dziwne jak ktoś bez maseczki z domu wyjdzie…

woma123
Użytkownik
woma123

HI

Niedługo to nam w d…py powsadzają termometry z modułem WiFi i GPS, i wszyscy będziemy że tak powiem udu…ni. Spełniają się najmroczniejsze filmy SF, a społeczeństwo jak te barany przyklaskuje jeszcze większym baranom co nimi rządzą! Jak trafnie zauważył podczas mszy jeden (chyba troszkę wstawiony, ale przecież to taki sam człowiek jak inni) księżulo. I trafił w sedno !!!

DuDuS

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

smartphone, miska ryżu, netflix i to wszystko co potrzebuje człowiek nowoczesny.

Cosmo
Użytkownik

Ciekawe czy odważyliby się wyprosić czarną osobę. Prawdopodobnie zaraz stanęło by po jej stronie cześć czarnych pasażerów krzycząc “Black Lives matters” a stewardessa by uciekła albo została wyrzucona z samolotu. Świat się stacza.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Czy tym samolotem lecieli sami zarażeni, a jedną zdrową wyrzucono ? :D Ciekawe jest to jak długo muszą przebywać w zamkniętym pomieszczeniu wszyscy razem i w maseczkach, by się nie zarazić oddychając tym samym powietrzem ?