Kobietę wyrzucono z samolotu za brak maski

Opublikowano: 25.07.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1446

Na pokładzie rozległy się brawa, gdy kobieta, która nie miała maseczki i twierdziła, że jej nie założy, została zmuszona do opuszczenia samolotu przez załogę. Wychodząc powiedziała tylko: „Możecie klaskać, ile chcecie”.

Kobieta, która została nazwana „Karen”, odmówiła założenia maseczki ochronnej na twarz na pokładzie samolotu i nie zastosowała się w ten sposób do regulacji dotyczących bezpieczeństwa.

Kobieta twierdziła, że nie nosi maseczki z powodów natury medycznej, jednak to nie powstrzymało załogi samolotu, aby wyprosić ją z pokładu. Decyzja ta spotkała się z olbrzymim aplauzem ze strony innych pasażerów, którzy zaczęli bić brawo.

Do zdarzenia doszło 19 lipca na pokładzie samolotu American Airlines, który miał lecieć z Ohio do Karoliny Północnej. Zgodnie z regulacjami linii, wszyscy pasażerowie znajdujący się na pokładzie są zmuszeni ze względów bezpieczeństwa do noszenia maseczek, i – jak mogliśmy się przekonać na powyższym przykładzie – nie ma od tej reguły wyjątków.

Gdy w trakcie wychodzenia kobiety na pokładzie rozległy się oklaski, rozzłoszczona pasażerka odwróciła się do wszystkich i powiedziała: „Możecie klaskać, ile chcecie”. Incydent znacznie jednak opóźnił start samolotu, na co wiele osób zaczęło narzekać.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mike
Użytkownik
mike

no i już staje się to nową normalnością. niedługo będzie dla wielu dziwne jak ktoś bez maseczki z domu wyjdzie…

woma123
Użytkownik
woma123

HI

Niedługo to nam w d…py powsadzają termometry z modułem WiFi i GPS, i wszyscy będziemy że tak powiem udu…ni. Spełniają się najmroczniejsze filmy SF, a społeczeństwo jak te barany przyklaskuje jeszcze większym baranom co nimi rządzą! Jak trafnie zauważył podczas mszy jeden (chyba troszkę wstawiony, ale przecież to taki sam człowiek jak inni) księżulo. I trafił w sedno !!!

DuDuS

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

smartphone, miska ryżu, netflix i to wszystko co potrzebuje człowiek nowoczesny.

Cosmo
Użytkownik

Ciekawe czy odważyliby się wyprosić czarną osobę. Prawdopodobnie zaraz stanęło by po jej stronie cześć czarnych pasażerów krzycząc “Black Lives matters” a stewardessa by uciekła albo została wyrzucona z samolotu. Świat się stacza.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Czy tym samolotem lecieli sami zarażeni, a jedną zdrową wyrzucono ? :D Ciekawe jest to jak długo muszą przebywać w zamkniętym pomieszczeniu wszyscy razem i w maseczkach, by się nie zarazić oddychając tym samym powietrzem ?