Islamscy terroryści coraz chętniej przyjeżdżają do Polski

Opublikowano: 26.09.2018 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1742

Konsekwencją polityki otwartych drzwi jest islamizacja Europy. Proces ten widać w szczególności na zachodzie, ale wschodnia część naszego kontynentu również pozostaje zagrożona. Imigranci zjeżdżają się bowiem do całej Europy.

Rządy państw Europy Zachodniej są coraz głośniej potępiane za sprowadzanie nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Ale nie ukrywajmy, że problem ten nie dotyczy Europy Wschodniej – polskie i węgierskie władze, choć spierają się z Unią Europejską w kwestii zmasowanej imigracji, same sprowadzają do siebie obcokrajowców.

Różnica jest taka, że Europa Zachodnia przyjmuje imigrantów z państw trzeciego świata z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z kolei Europa Zachodnia sprowadza ich z szeroko rozumianego Wschodu – najwięcej z Ukrainy, ale także z Bliskiego Wschodu i z Azji, np. z Bangladeszu, Indii czy Filipin. Nie zmienia to jednak faktu, że Polska także jest zagrożona przez islamski terroryzm.

Ekspert ts. Terroryzmu Krzysztof Liedel powiedział, że dżihadyści osiedlają się głównie we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii oraz w Niemczech i trudno ustalić, ilu ich żyje w Europie. Islamiści coraz bardziej interesują się także Polską. Na dzień dzisiejszy, zdaniem Krzysztofa Liedela, raczej nie stanowią oni zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa, gdyż uciekający z Bliskiego Wschodu terroryści szukają u nas jedynie schronienia.

Oczywiście trudno przewidzieć czy i kiedy ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Europie Zachodniej nieustannie grożą islamskie zamachy terrorystyczne, lecz prędzej czy później to samo może spotkać rzekomo antyimigrancką Polskę czy Węgry. Islamiści, jak widać, interesują się całą Europą.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Fakty.Interia.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o