Z okazji 1 maja podpalano auta i demolowano sklepy

Opublikowano: 02.05.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2261

W nocy 1 maja 2024 roku w Berlinie doszło do podpalenia co najmniej 16 transporterów firmy wysyłkowej Amazon. To najprawdopodobniej tradycyjne już „atrakcje” przyszykowane przez lewicę na 1 maja. Do zamieszek doszło także w Paryżu.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą służby ochrony państwa. Policja zakłada, że samochody zaparkowane na terenie Amazona zostały umyślnie podpalone. Gaszenie trwało kilka godzin, auta doszczętnie spłonęły.

W Berlinie zaangażowano w sumie 3100 funkcjonariuszy, którzy mają strzec porządku. Uczestnicy innych pochodów rzucali kolorowymi jajkami i odpalali materiały pirotechniczne. Zatrzymano także cztery osoby za ataki na policjantów.

W wielu europejskich miastach 1 maja jest dniem licznych demonstracji. Często kończą się one zamieszkami i zatrzymaniami przez policję.

Do zamieszek doszło też w Paryżu. Już kwadrans po rozpoczęciu marszu pierwszomajowego doszło do pierwszych zatrzymań. Uczestnicy zgromadzenia zaczęli demolować sklepy oraz panele reklamowe i wybijać szyby.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.