Incydenty z Obcymi w Cieśninie Bassa i porwanie Frederica Valenticha

Opublikowano: 08.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 773

Cieśnina Bassa jest znana jako miejsce, w którym występuje wiele nadzwyczajnych zjawisk, a statki regularnie znikały w dziwny sposób, często bez jakiegokolwiek śladu a to wszystko dzieje się od długiego czasu. W XX wieku na obszarze cieśniny widywano dziwnie poruszające się obiekty latające o kształcie całkowicie nie pasującym do ówczesnych samolotów. Zła reputacja Cieśniny Bassa towarzyszy już od chwili jej odkrycia, kiedy Sydney Cove, jeden z pierwszych statków żeglujących wzdłuż wschodniego wybrzeża Australii, rozbił się na niewielkiej wyspie niedaleko cieśniny w drodze z Indii do Port Jackson w Australii. Wówczas rozpoczęto akcję ratunkową w celu odzyskania ładunku z uszkodzonego statku i członków jego załogi. Kiedy akcja ratunkowa się rozpędzała wtem jeden ze statków ratowniczych – „Eliza” nagle zniknął bez śladu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.