Greta Thunberg ogłosiła koniec kapitalizmu

Opublikowano: 04.11.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1820

Świecka święta aktywistów klimatycznych – Greta Thunberg – potwierdziła, że zielony to niedojrzały czerwony, teraz już dorosła Greta otwarcie wypowiedziała się jako przeciwniczka kapitalizmu, który chce zniszczyć i który obarczyła winą za rzekomy „kryzys klimatyczny”.

Greta Thunberg wzywa do „obalenia całego systemu kapitalistycznego”, oskarżając kapitalizm o „kolonializm, imperializm,ucisk,ludobójstwo,rasizm i represje”. Ogłosiła to w londyńskiej Royal Festival Hall, gdzie odbyła się „krucjata dziecięca” z okazji wydania jej książki.

„Nie będzie powrotu do »normalnego stanu«. W końcu kapitalizm był uważany za »normalny« i dał nam nie tylko kryzys klimatyczny, ale także kolonializm, imperializm, prześladowanie i ludobójstwo Narodów. Potrzebujemy zniszczenia całego systemu kapitalistycznego” – powiedziała Greta Thunberg

Mimo, że nie zostało to wypowiedziane literalnie, jasne jest, że skoro zostanie zniszczony kapitalizm, to musi zostać wprowadzony jakiś nowy system gospodarczy i trudno nie odnieść wrażenia, że chodzi o stary, dobrze znany komunizm, tylko z nowym proletariatem w miejsce klasy robotniczej.

Robotnicy już nie chcą być wyzwalani, więc komuniści znaleźli sobie elektorat zastępczy. Miotający się marksiści najpierw zaczęli wyzwalać kobiety tworząc feministki, potem proletariuszami stali się przedstawiciele tak zwanego LGBT, a najnowszy trend to wyzwalanie personifikowanej przez nich Ziemi. Planeta stała się proletariuszem zastępczym i w rezultacie mamy globalny zielony komunizm.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. bboyprezes 04.11.2022 07:45

  w koło Macieju….

 2. Baltazar Bombka 04.11.2022 08:23

  Oj drga Greto. To nie kapitalizm nam to wszystko dal tylko ludzie. Chciwi i rządni władzy, a oni są w każdym systemie, w ekologizmie też, patrz Twoi rodzice droga Greto.

 3. Irfy 04.11.2022 14:11

  To już nie przejdzie. Niedorozwinięte dziecko, które bez cienia refleksji, z ogniem w oczach miotało w twarze “możnych tego świata” dyrdymały, włożone jej w usta przez swojego cwanego tatusia było “powiewem świeżości”. Marketingowym strzałem w dziesiątkę, bo co jak co, ale “tego tu jeszcze nie było”. A przynajmniej nie było od dawna.

  Fajnie było, ale się skończyło. Teraz to już zwykła, dorosła i nadal upośledzona umysłowo baba. W dodatku z problemami psychicznymi. Taka szwedzka Wanda Wasilewska, z takimi samymi poglądami. Taki numer już nie przejdzie, bo wszelkiej maści komunistów mieliśmy aż nadto. Wszystkie te Trockie, Che Guevary, wszystkie te Czerwone Brygady i inne Bader Meinhof. To już było. Młodzież już dawno znalazła sobie innych idolów a starsi z ziewnięciem przełączą tę histeryczkę na inny kanał.

  W zasadzie można już tylko oczekiwać informacji o tym, że dorosła już, zerwana z łańcucha Greta odkryła rozmaite życiowe przyjemnostki. Seks, narkotyki i takie tam różne. I się skończy komunizm a zacznie pewnie psychiatryk, z korzyścią dla wszystkich. Albo rozbierane sesja na pornhubach.

 4. Tallis Keeton 07.11.2022 23:42

  zaraz, chwila, nie jestem fanką dzikiego kapitalizmu (o ile w ogóle ten aktualny korpo-feudalizm można nazwać kapitalizmem?), jednak przekłamania historycznego także nie cierpię – imperializm i kolonializm istniały od zawsze, tysiące lat wcześniej niż różne elementy cechujące kapitalizm, powstające od (jak przypuszczam 7) wieków zlały się w ten system w XVIII – XIX w.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.