Ekowariaci blokują mosty w Warszawie

Opublikowano: 15.04.2024 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2151

Tak zwani aktywiści klimatyczni spod znaku Ostatnie Pokolenie w poniedziałek próbowali blokować mosty w Warszawie. Utrudnianie wykonywania ludziom codziennych obowiązków tłumaczą oczywiście „walką z globalnym ociepleniem”. Kierowcy zbytnio się tym nie przejęli. Wymijali ich jak pachołki. Sprawę dość szybko załatwiła także policja.

Klimatyści niedawno zakłócili koncert w Filharmonii Narodowej oraz oblali farbą warszawską syrenkę. Teraz postanowili – wzorem ekowariatów z Zachodu – blokować drogi.

Rozstawili się na mostach: Południowym, Łazienkowskim, Świętokrzyskim i Śląsko-Dąbrowskim. Przynajmniej na razie nie postanowili do dróg się przyklejać, więc policja dość sprawnie aktywistów usunęła.

A tam, gdzie policja nie zdążyła zareagować, kierowcy po prostu wymijali klimatystów jak pachołki. Nasi aktywiści w swej nieudolności są bardzo uroczy i przynajmniej nie wstrzymali na dłużej ruchu. Zapowiadają jednak, że to nie koniec ich działań i warszawiacy niebawem pewnie znów będą musieli zetknąć się z ich fanaberiami.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 15.04.2024 12:22

  może jakoś zutylizować ich ślad węglowy, przecież o to “walczą”:)
  przedłużanie ich idiotycznej linii genetycznej nie jest ludzkości potrzebne.
  I wtedy będą rzeczywiście ostatni:)

 2. Katarzyna TG 15.04.2024 13:32

  Ostatnie pokolenie klima-debili, z tym się zgodzę. Jeśli klimatystom się powiedzie nie będą więcej tych debili potrzebować a jeśli nie – wyginą.

 3. replikant3d 15.04.2024 18:27

  Te ,,ekoświry,, mają poziom inteligencji jętki bagiennej. ZERO przwdziwej wiedzy w temacie jedynie wypchane mózgi ekopropagandą. Wiecie jak ich najlepiej załatwiać? Podejść do nich i poprosić o szczegółowe merytoryczne uzasadnenie ich działania. GWARANTUJĘ że szybko uciekną….. bo nie będą w stanie odpowiedzieć na takie pytania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.