To mnie boli! Proszę tak nie robić!

Opublikowano: 18.04.2024 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2056

W Warszawie już po raz kolejny doszło do „protestu” ekoterrorystów w centrum miasta. Tym razem usiłowali przykleić się do Mostu Poniatowskiego. Do akcji wkroczyła policja.

W środę ekoterroryści z tzw. Ostatniego Pokolenia rozstawili się na Moście Poniatowskiego w Warszawie. Mieli ze sobą transparenty. Część z nich usiłowała przykleić się do podłoża.

Na jednym z nagrań zamieszczonych w internecie widać, jak policjant odciąga na bok chłopaka, który posmarował sobie dłoń klejem i chciał przytwierdzić się do jezdni.

Innym ekoterrorystom ta „sztuka” się udała i siedzieli przyklejeni do asfaltu. Funkcjonariusz policji wezwał ich do zejścia z ulicy i poinformował, że popełniają wykroczenie – tamowanie ruchu. – Proszę na bok. Inaczej użyję środków przymusu bezpośredniego – oświadczył.

„Jesteśmy przyklejeni, usunięcie nas jest niebezpieczne” – grzmiał chłopak. Policjant jednak nie zważał na jego słowa i próbował oderwać dłoń od podłoża. „To jest niebezpieczne. To mnie boli, proszę Pana. To mnie boli. Proszę tak nie robić” – lamentował ekoterrorysta.

„Jesteśmy przyklejeni, trzeba użyć specjalnych środków. Proszę użyć adekwatnych środków” – mówiła dziewczyna.

Ekoterroryści domagają się od rządu m.in. „przesunięcia 100 proc. pieniędzy z nowych autostrad i ekspresówek na regionalne połączenia kolejowe i autobusowe” oraz „jednego biletu na transport regionalny za 50 zł/msc”.

„Trzy grupy wypuszczone. Wszyscy odmówili przyjęcia mandatów. Domagają się odpowiedzi od rządu Donalda Tuska” – poinformowali tuż po południu ekoterroryści.

Autorstwo: MM
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 18.04.2024 12:18

  A ja bym takiego delikwenta polał np syropem malinowym. Różne owady bardzo lubią słodkie i owocowe rzeczy… dzięki temu mogli by być bliżej natury 😉 przecież tego tak bardzo pragną!

 2. sga 18.04.2024 15:22

  ten jeden bilet mi sie podoba na transport regionalny
  ja bym chcial zeby byl jeden bilet tez na cala polske

 3. Katarzyna TG 18.04.2024 16:22

  Odkleić delikwentów, kajdankami do latarni na chodniku i niech sobie protestują.

 4. replikant3d 18.04.2024 19:45

  Stanlley, leprzy miód. jak horda szerszeni ,przczół i os wyczuje nektar to odmóżdżonym odechce się takich ,,inicjatyw,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.