Ekipa Bidena chce usunąć słowa „matka”, „ojciec”, „syn” i „córka”

Opublikowano: 04.01.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1700

O tym, że prezydentura Joe Bidena może być groźniejsza niż nawet najbardziej nieprzemyślane działania Donalda Trumpa świadczą nowe plany jego obozu politycznego. Partia Demokratyczna zaproponowała zmiany ustawowe, które mają za zadanie całkowite wyeliminowanie słów związanych z płcią.

Jakie to słowa? „Ojciec”, „matka”, „syn”, „córka”, „brat”, „siostra”, „wujek”, „ciotka”, „kuzyn”, „siostrzeniec”, „siostrzenica”, „mąż”, „żona”, „ojciec prawny”, „teściowa”, „zięć”, „synowa”, „szwagier”, „szwagierka”, „ojczym”, „macocha”, „pasierb”, „pasierbica”, „przyrodni brat”, „przyrodnia siostra”, „wnuk” i „wnuczka”.

Nie będzie „matki” czy „ojca”, będzie „rodzic”. Nie będzie „syna” czy „córki”, będzie „dziecko”. Nie będzie „siostry” i „brata”, tylko „rodzeństwo”. Nie będzie „wujka” i „cioci”, będzie „rodzeństwo rodziców”.

Nie będzie „siostrzenicy”, „siostrzeńca”, „bratanicy”, „bratanka”, pojawią się „dzieci rodzeństwa”. Nie będzie „babci” i „dziadka”, będą „rodzica rodzica”. „Wnuczka” i „wnuczek” będą „dzieckiem dziecka”.

Izba Reprezentantów ma w swoich dokumentach wprowadzić tę nowomowę już wkrótce. Niedługo potem może ona zacząć obowiązywać we wszystkich dokumentach państwowych.

Tak wkrótce może wyglądać nasza językowa rzeczywistość. Trzeba będzie na nowo przepisać wszystkie książki, gazety i portale internetowe, żeby przypadkiem nie podpaść szalonym wyznawcom „genderyzmu” na wysokich stołkach.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 6 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. gajowy 04.01.2021 15:47

  To nie jest nowomowa bo obecnie przecież też mówi się “rodzic”, “rodzeństwo”. Problem byłby gdyby zabroniono używania płciowych określeń.

 2. 3steta 04.01.2021 17:18

  Z tym określeniem by znikęło w dokumentach rozróżnienie “matka i ojciec” wynika z sytuacji,że w USA istnieją rodzice,którzy prawnie mają dziecko pomimo,że to mama i mama lub tata i tata. Istnieją dzieci,które zmieniają płeć w nastoletnim wieku- i co wtedy? W dokumenatach syn gdy mentalnie,emocjonalnie i wizualnie upodobnia się do dziewczynek i sam chce być dziewczynką i zmienia płeć. U nas w PL szanowanie i danie praw odmiennych orientacji seksualnych jak i trans nigdy nie będzie miało miejsca. Papież Rydzyk i Kaczyński Kim Un na to nigdy nie pozwolą. Gdyby istniał kraj chcący być drugim Watykanem to pozbawiałby na bieżąco po mału prawa kobietom i mniejszościom i ukrywałby zbrodnie kościelne i oszustwa pod dywan i zrobiłby strefy wolne od lgbt . A nie,czekaj,już to robi Polska.

 3. Allex 04.01.2021 19:14

  Rodzic, to ktoś taki, który urodził, ew. spłodził czyli mama i tata.
  Jak dwóch pedałów może cokolwiek urodzić?!
  Chyba chore pomysły.

 4. BANDZIORkaq 04.01.2021 20:43

  O matko! Tfu! O rodzicu!

 5. Kaczor3333 04.01.2021 23:45

  Rodzicu, czy mogę iść z rodzeństwem odwiedzić rodzeństwo rodziców, a potem pójdziemy razem do rodziców rodziców.

 6. dagome12345 05.01.2021 08:46

  do @3steta — Z jakiej ty choinki się urwałeś ???

  Powtarzasz jakieś androny rodem z TVN i Gazety Wyborczej.

  – Kto w Polsce zabiera prawa kobietom (co ? pijesz do sprytnie wyreżyserowanych strajków z ostatnich miesięcy , zaaplikowanych Polakom przez “El komendante Kaczyńskiego” aby zniwelować prawdziwy , zagrażający władzy bunt obywateli ???? głupia pożywka dla ciemnych mas , które dają się rozgrywać jak dziecko we mgle)

  – Gdzie w Polsce masz strefy “wolne od LGBT” ??? (Co? Pijesz do wyreżyserowanych pod media społecznościowe happeningów przywieszania tabliczek do znaków drogowych przez opłaconych głąbów liczących na rozgłos medialny ?)

  – Nie wspomnę o reszcie wpisu ewidentnie świadczącym o tym ,że dałeś się zmanipulować narzędziom inżynierii społecznej. Wszystko było by OK , ale jak wszystkie te “nowoczesne” , “wolnościowe” farmazony wchodzą gdzieś w życie, to nagle się okazuje ,że dla mniejszości stanowiącej 2% -0,001% trzeba zmieniać prawo większości 98% -99,009%.

 7. realista 05.01.2021 11:02

  “zniwelować prawdziwy , zagrażający władzy bunt obywateli” za pomocą “sprytnie wyreżyserowanych strajków z ostatnich miesięcy”? razem się dało?….. …

 8. dagome12345 06.01.2021 10:09

  do @realista —- nie rozumiem pytania 🙂

 9. realista 20.01.2021 11:50

  miało być “razem [buntować] się nie dało?” :DDD….. …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.