Dla przyjemności i z samotności

Opublikowano: 01.06.2014 | Kategorie: Publicystyka, Seks i płeć

Liczba wyświetleń: 485

Ma 85 lat, troje dzieci, troje wnucząt, dwoje prawnucząt. Została…

Sheila Vogel-Coupe kilka lat temu zdecydowała, że będzie sprzedawać mężczyznom swoje towarzystwo za pieniądze. I to duże. Godzina za 250 funtów. Chętnych nie brakuje. 10 tygodniowo. Nie wstydzi się, udziela wywiadów, pokazuje w telewizji. Rodzina odcięła się od niej całkowicie. Jedynie najstarsza córka utrzymuje z nią kontakt. Każe jej dzwonić do siebie przed i po wyjściu klienta. Boi się o matkę, która umawia się z panami… w hotelu. Ta jednak ani trochę nie wydaje się przestraszona. Wie, czego chce, wie, co robi, nie żałuje, nie boi się i nie rozumie, skąd to całe zamieszanie.

Starsza pani po śmierci męża w 2004 r. czuła się bardzo samotna, dlatego – jak twierdzi – została prostytutką. Sama nie lubi tego słowa, mówi, że jest panią do towarzystwa, bo nie każde spotkanie kończy się w łóżku, chociaż i taki finał może mieć wyjście z nią na kolację czy do teatru.

Oburzona rodzina, zanim zerwała kontakt, wykrzyczała jej w twarz: „Dlaczego nam to robisz?!”. Wtedy babcia spokojnie odpowiedziała: „Ale co robię? O co wam chodzi? Zabiłam kogoś? Nie robię niczego złego, nadal was kocham i proszę, abyście mnie nie oceniali. Nie rozumiecie mojej sytuacji. Jeśli nie jesteście w stanie pojąć, dlaczego tak żyję, nie możecie mnie oskarżać”.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że najstarsza w Wielkiej Brytanii escort girl jest babcią Katie Waissel, uczestniczki programu X-Factor w 2010 r. O drugim życiu babci dziewczyna dowiedziała się razem z resztą kraju z programu, bo akurat wtedy dokonała ona coming outu. Wnuczka do dziś oskarża ją o złamanie jej kariery. Babcia mówi, że życzy Katie jak najlepiej, ale to ona złamała „karierę” jej, a nie odwrotnie.

Dziennikarze pytają żwawą 85-latkę, kiedy wycofa się z zawodu. „Nie szybko, a na pewno nie teraz” – odpowiada. Trudno nie wierzyć, bo zdania nie zmieniła nawet pod wpływem ostatniego pobytu w szpitalu. Do pracy powróciła już 8 tygodni po operacji. Trzeba przyznać, że nie wygląda na swój wiek, a figurę i zdrowie ma fenomenalne.

Najstarsza angielska dziewczyna na telefon mieszka w bardzo dobrej dzielnicy, na zamkniętym osiedlu. Nie potrzebuje pieniędzy. Robi to dla przyjemności i z samotności. Była dwukrotnie zamężna, szczęśliwa w obu związkach. Niestety, mężowie zmarli, a ona chce żyć, i to jak! Zapisanie się do klubu brydżowego, kościelnego czy innej organizacji nie wchodzi w grę. Ta pani ma ducha nastolatki. Jest pewna swego, za nic ma komentarze innych, robi to, na co ma ochotę. A ma ochotę głównie na seks i mówi o tym śmiało.

W jakim wieku są jej klienci? Mają od 20 do 70 lat. „Mężczyźni, także ci młodzi, twierdzą, że mam w sobie coś, co ich podnieca. To miłe, dzięki temu mogę nadal czuć się atrakcyjna” – dodaje. Na dowód pokazuje SMS-y od klientów. Czytamy w nich: „Jak się czuje moja młoda sexy dziewczyna?” albo „Czy mogę Cię zobaczyć chociaż przez 5 minut?” i „Twój głos jest niesamowity, a sama rozmowa wyrafinowaną przyjemnością. Wiesz, jak mnie zdobyć”. Niektórzy chcą do niej mówić „mamo”, „ciociu”, „babciu”. Nie lubi tego i uważa za dziwaczne.

Pierwszy raz o Sheili zrobiło się głośno za sprawą artykułu w „News of the World”. Dziennikarz udawał klienta i tak powstał tekst, z którego babcia śmieje się do teraz, bo niedługo potem cała gazeta upadła, a ona do dziś pracuje i ma się świetnie.

Autor: Sylwia Milan
Na podstawie: Daily Express
Źródło: eLondyn


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Grand 01.06.2014 15:11

  Jakby zapuscila brode to by brala po 500 funtow!

 2. wiara milosc nadzieja 01.06.2014 18:21
 3. obecny 01.06.2014 18:59

  To jej (_!_) i w dodatku (_$_) niech robi z nią co chce.

 4. danush 02.06.2014 12:29

  @wiara miłość nadzieja
  Ten link byłby świetny dla kapłanów Kościoła Katolickiego .Oni są przecież najbliżej Chrystusa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.