Centralne Biuro… Alfonsów?

Opublikowano: 22.01.2024 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2825

Tomasz Kaczmarek znany jako agent Tomek wyjawia, na co w latach 2006-2009 miały być wydawane pieniądze z „funduszu operacyjnego” CBA.

Były wywiadowca policyjny i agent CBA Tomasz Kaczmarek, który znany jest jako agent Tomek, w programie „Superwizjer” TVN mówi o tym, na co w latach 2006-2009 miały być przeznaczane pieniądze z funduszu operacyjnego Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

„Pamiętam taką sytuację, była to kwestia afery hazardowej. Na polecenie Kamińskiego i Wąsika, pojechałem z dwoma dyrektorami zarządu operacyjno-śledczego, którzy także są skazani w aferze gruntowej, do Wiednia. Cel był pozorny. Mieliśmy odnaleźć fabrykę produkującą maszyny do gier losowych. To był tylko pretekst do tego, aby ci panowie zostali wynagrodzeni za swoje wierne działania poprzez spędzenie dwóch dni w domu publicznym. Pobyt w Wiedniu płacony był z pieniędzy polskich podatników. Dostałem polecenie służbowe” – twierdzi Kaczmarek.

Na ten moment słów agenta Tomka nie da się potwierdzić, choć pojawiły się już zapowiedzi komisji śledczej ws. „afery wiedeńskiej”. Jeśli jednak to, co mówi były funkcjonariusz, okaże się prawdą, to będzie to już kolejna duża afera z tamtej dekady.

Wielu internautów wytyka Kaczmarkowi, że teraz opowiada o takich rzeczach, a przecież sam brał w nich udział.

Autorstwo: SG
Na podstawie: TVN
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 22.01.2024 18:10

    Bo nie miał wyjścia.Jak by chciał się ,,wycofać,, to seryjny samobójca już na niego by czekał…

  2. Denisrozrabiaka 22.01.2024 23:35

    Moja opinia: Nie, ten weekend to była zapłata za pracę, po prostu nie dostali wypłaty i żony były nie zadowolone(ciche dni), to ich wysłali do Wiednia

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.