Czy lekarze modyfikują statystyki zgonów, by wykazać więcej śmierci z powodu COVID-19?

Opublikowano: 14.06.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 296

Z Nowego Jorku docierają bardzo niepokojące informacje dotyczące manipulacji danymi dotyczącymi ofiar koronawirusa. Wiele wskazuje na to, że lekarze manipulują statystykami a może nawet celowo mordują swoich pacjentów!

Materiały nagrane ukrytą kamerą oraz wywiady przeprowadzone z pielęgniarką ze szpitala nowojorskiego – Erin Marie Olszewski – wskazują na to, że lekarze mordują pacjentów, by wykazać więcej śmierci z powodu COVID-19!

Jak wygląda ten proceder? Pacjenci przyjmowani są do szpitala. Potem badani są na obecność COVID-19 i niezależnie od wyników badań klasyfikowani są jako chorzy. Następnie wykonuje się na nich procedury doprowadzające do ich zgonu i dopisania ich śmierci do statystyk zgonów spowodowanych przez koronawirusa!

Pierwszy sposób uśmiercania, to podawanie zdrowym ludziom środków usypiających, intubowanie ich oraz podłączanie do wentylatorów pompujących pod dużym ciśnieniem powietrze do płuc. Drugi sposób to badanie pacjentów na COVID-19 i następnie umieszczanie zdrowej osoby na piętrze z chorymi na koronawirusa i zarażanie ich.

Personel szpitala Elmhurst, który przyjmował głównie biednych ludzi z Queens był świadomy tych praktyk! Nikt jednak nie chciał oponować bojąc się o pracę. Na każdego pacjenta chorego na COVID-19 rząd wypłacał kilkanaście tysięcy dolarów.

Sprawa ta jeszcze bardziej obnaża całe zamieszanie z pandemią i pokazuje, że nic w tej kwestii nie jest oczywiste.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: Banned.video
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. 8artosh 15.06.2020 12:14

    Wszędzie obowiazują takie same procedury uśmiercania i wzbogacania tym samym statystyk zgonów na Fake-19. Po prostu personel nowojorskiego szpitala miał odwagę o tym opowiedzieć. Wdrażają NWO, nieudolnie ale jednak. W Liechtenstein już wprowadzają OBOWIĄZKOWE opaski biometryczne. Takie przed czipowe tagowanie ludzkiego bydła.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.