Czekając na koniec świata zmumifikowali dwie dziewczynki

Opublikowano: 03.06.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 588

W amerykańskim stanie Kolorado, nieopodal hodowli marihuany, policja znalazła samochód ze zmumifikowanymi ciałami dwóch dziewczynek wieku 8 i 10 lat.

Dzieci padły ofiarą religijnej sekty Apokalipsis, której członkiem okazała się ich mama — podaje “People”.

Według wstępnych ustaleń lokalnej policji dziewczynki zostały „ukarane” za to, że w poprzednim życiu zajmowały się „nierządem”. O tym członkom sekty opowiedział jej lider, który rozkazał odizolować nieszczęsne dzieci od pozostałych przedstawicieli wspólnoty i zamknąć je w samochodzie.

Po kilku miesiącach, w wyniku straszliwego gorąca, a także niewystarczającej ilości jedzenia i wody dziewczynki umarły, dosłownie zamieniając się w mumie.

Podejrzanych o to straszne przestępstwo jest kilku członków sekty, w tym matka dziewczynek oraz lider sekty.

Ten ostatni wmówił sekciarzom, że po ubiegłorocznym zaćmieniu słońca w USA nastąpi Apokalipsa, z której ocalą się przedstawiciele sekty, przenosząc się w inny wymiar.

Kiedy koniec świata nie nastąpił, lider sekty oświadczył, że niektórzy jej członkowie nie są dość czyści. W ślad za dziewczynkami zaproponował więc zabić kolejnego sekciarza. Ten zdołał jednak uciec i o wszystkim opowiedział policji.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 04.06.2018 11:21

    Brak słów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.