Czy to koniec globalnego ocieplenia?

Opublikowano: 06.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2700

Narracja globalnego ocieplenia sypie się jak domek z kart. Jak długo jeszcze będą nas nim straszyć?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 06.12.2023 19:01

  Tak długo ,jak będzie z tego zysk!

 2. Dobroca 06.12.2023 19:31

  Ojej, stanowczo żądam wycofania się „elit” z końca globalnego ocieplenia, ponieważ mam nową łopatę do odgarniania śniegu i nie mam nastroju, by moja inwestycja poszła na marne.

 3. bboyprezes 07.12.2023 08:50

  Po prostu zmienią narrację na globalne ochłodzenie i dalej będą doić.

 4. Denisrozrabiaka 07.12.2023 09:54

  @ bbprezes – po prostu zaraz powiedzą “oddawaj kasę- nie jesteś naukowcem – masz bana na wszytko, że się pytałeś “

 5. Stanlley 07.12.2023 12:03

  Być może się przygotowali bo równolegle z globalnym ociepleniem lansowane jest pojęcie “zmian klimatycznych” więc jak by co to płynnie mogą przejść do następnego straszaka… w latach 70-tych było straszenie dziurą ozonową – zlikwidowano emisję freonów…. ale ostatnio okazało się że dziura nad antarktydą jest większa niż kiedykolwiek , co gorsza o tej porze roku zwykle jej w ogóle nie ma… więc można wnioskować że ludzkość nie ma na to żadnego wpływy… albo tak ostro wysyłają rakiety kosmiczne że te są przyczyną – nawet jak by tak było to nie nagłośnią tego bo rakietki są wysyłane przez bogatych…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.