Choroba Alfiego zaczęła się od 22 szczepionek!

Opublikowano: 03.05.2018 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6

Stowarzyszenie STOP NOP, na podstawie sądowych dokumentów medycznych przeanalizowało szczepienia, którym poddano Alfiego. Poniżej przedstawiam informacje opublikowane na stronie stowarzyszenia.

“Dziecko, u którego podejrzewa się zaburzenia neurologiczne nie powinno być szczepione skoro nie było diagnozy. U Alfiego Evansa lekarze nie postawili diagnozy. Mimo to lekarze i sąd nie dali mu szansy na życie. Chłopiec zmarł po kilku dniach na skutek odłączenia go od aparatury wspomagającej oddech. Sąd wbrew woli rodziców, którzy chcieli szukać pomocy dla dziecka w innym szpitalu, wydał na niego wyrok śmierci.

Alfie Evans urodził się 9 maja 2016 roku. 11 lipca 2016 r. chłopiec otrzymał osiem szczepionek w czterech wkłuciach. Były to szczepionki Infanrix IPV Hib, Prevenar, Bexsero, rotavirus. Według informacji z wyroku sądu w tym czasie zauważono u chłopca zezowanie. 9 września 2016 r. Alfie otrzymał siedem szczepionek: Infanrix IPV Hib, prawdopodobnie eksperymentalną szczepionkę przeciw meningokokom oraz Rotarix. Alfie zaczął się mniej uśmiechać, długo spał do tego stopnia, że zaczęło to niepokoić mamę i dość często musiała go budzić. Martwiła się również brakiem ogólnych interakcji i niechęcią Alfiego do sięgania po zabawki i niechęcią do zabawy. Zastanawiano się czy zez nie jest objawem poważniejszych problemów, nawet zaburzeń zdolności widzenia. Pielęgniarka środowiskowa była zaniepokojona brakiem odpowiedniej do wieku kontroli głowy Alfiego.

Mimo tych problemów 18 listopada 2016 r. chłopczyk otrzymał siedem szczepionek w trzech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar 13, Bexsero. W szóstym miesiącu życia nie było żadnych wątpliwości, że Alfie wykazuje oznaki znacznego opóźnienia rozwojowego.

W listopadzie 2016 r. został poddany przeglądowi w poradni ogólnej w szpitalu Alder Hey. Skan mózgu i kręgosłupa MRI został wykonany 30 listopada 2016 r. Raport z badania wykazał, że funkcjonuje on w zakresie przewidywanym dla niemowlęcia w wieku od 6 do 2 miesięcy. Pediatra, odnotował co następuje: „Skan mózgu MRI wykonany w dniu 30.11.2016 wykazał opóźnioną mielinizację graniczną ze względu na wiek chronologiczny i niewyjaśnione ograniczenie dyfuzji wzdłuż czuciowej kory ruchowej, korowo-rdzeniowej. Kanały i włókna prowadzą do środkowych płatów skroniowych. Wygląd nie jest typowy dla żadnego konkretnego zaburzenia. Sugerowane możliwe do wykluczenia diagnozy to zaburzenia mitochondrialne i niekenotyczna hiperglicynemia”.”

Obecnie w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się działania na rzecz uchwalenia Alfie’s Law – nowych przepisów, które mają przywrócić prawa rodzicielskie uzurpowane obecnie przez szpitale i sądy, w sprawach takich jak sprawa Alfiego. Petycję wspierającą tę akcję można podpisać TUTAJ.

Opracowanie: Xebola
Źródło informacji: StopNOP.com.pl
Źródło opracowania: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

Noż się w kieszeni otwiera na taką “medycynę”. Obecni lekarze chyba nawet nie wiedzą, co to “przysięga Hipokratesa”.

cacor
Użytkownik
cacor

Wiedzą, ale szybko o niej zapominają. Kasa się liczy, a nie po to tyle lat się “uczyli” i poświecili najlepsze lata młodości, żeby kasy nie mieć!

mariusz
Użytkownik

No, szczepienia powinna być zakazane, bo wszystkie szczepionki są skażone retrowirusami.
https://vimeo.com/249208491#t=8m46s
https://vimeo.com/249315038

gajowy
Użytkownik
gajowy

Oprócz szczepień istotną informacją byłoby czy dziecko było karmione mlekiem matki (ewentualnie mamki) oraz czy matka wystawiała się w czasie ciąży na słońce (powinna regularnie choć na krótko dla wyprodukowania wit.D).

Vici
Użytkownik
Vici

Do Murphy
W anglii już od wielu lat na uczelniach nie stosuje się przysięgi Hipokratesa! A zawód lekarza został sprowadzony do pozycji sprzedawcy leków.

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

22 szczepionki, to nietypowa ilość jak na Anglię tutaj 4 na raz to max.
Uzasadnienie wyroku przez sąd jako ze lekarze stwierdzają ze chłopiec nie widzi nie czuje nie ma sensu podtrzymywać życia.
Teraz sąd mówi dołączamy go żeby nie cierpiał, to sensu nie ma.
A zginął bo branża szczepionkowa
Liczy sobie spore pieniążki za każdą szczepionkę a podają po 4, gdzie każdy obywatel musi ją dostać.
To tak jak byś sprzedawał drogie różne syropy i każdy obywatel by musiał je dostać w sporej ilości biznes na mld USD temu Alfi musiał umrzeć zanim by wyszło że powikłania poszczepiene rozwalily jego cały system imulogiczny gdyż takiej ilości plag w tak młodym wieku w takiej ilości bez uszczerbku na zdrowiu nikt by nie przeżył.
Teraz zadaj sobie pytanie czytelniku czy zachorowales kiedyś na 7 różnych chorób jednego dnia, teraz pomysl jaki musi być impact na organizm jeżeli dostaje się osłabione bakterie 7 różnych poważnych chorób. Wiec powinno być jedno szczepienie a nie 7.
Ale tak się oszczędza czas służby zdrowia i pal licho wasze zdrowie.