Chcą zmienić nazwę klubu piłkarskiego „Tęcza”

Opublikowano: 13.10.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1715

Czy klub piłkarski LKS Tęcza Kraśnik zmieni nazwę lub zostanie zlikwidowany? Radni lubelskiego miasta będą nad tym obradować na najbliższej sesji.

Do kraśnickiego Urzędu Miasta wpłynął obywatelski projekt uchwały. Autorzy chcą zmiany nazwy albo likwidacji miejscowego klubu piłkarskiego. Chodzi im wyłącznie o nazwę. Urząd poważnie podszedł do sprawy i już na najbliższym posiedzeniu Rady Miasta samorządowcy będą rozpatrywać wniosek.

Petycja jest na tyle ciekawa, że warto ją przytoczyć w całości: „Jako przedstawiciele (nazwa podmiotu ukryta), działając w interesie publicznym wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik. Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny. Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT. Otwarci wrogowie Państwa krytykują Państwa dzisiaj za wyraźny sprzeciw przeciwko szkodliwym dla ludzi technologiom WiFi oraz 5G. Państwa niezłomna postawa to wzór troski o mieszkańców, wzór troski o Polaków! Musicie jednak Państwo działać kompleksowo i wyrwać grzech z korzeniami. Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT. Dzisiaj tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli. Dlatego wnioskujemy o delegalizację działalności lub o zmianę nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik w drodze odpowiedniej uchwały”.

Klub LKS Tęcza Kraśnik boryka się z problemami odkąd miasto zdobyło ogólnopolską, a nawet europejską sławę jako centrum odklejonych od realności pomysłów i działań. Zarząd klubu wydawał oświadczenia, w których dystansował się od wszelkich politycznych kontekstów. Nie uchroniło go to jednak przed ofensywą sfanatyzowanej części lokalnej społeczności.

Rada Miasta Kraśnik w maju ubiegłego roku ogłosiła uchwałę „Samorząd wolny od ideologii LGBT”, w wyniku której miasto straciło wsparcie finansowe z europejskich funduszy strukturalnych i funduszy norweskich.

https://www.youtube.com/watch?v=1q_d4smdv2w

Kilka tygodni temu rada podjęła kolejne uchwały – ogłosiła miasto strefą wolną od sieci 5G i bezprzewodowego internetu w szkołach.

Autorstwo: Piotr Nowak
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Collega 14.10.2020 08:56

  “Czasem aż oczy bolą patrzeć
  jak się wytęża
  prezes Ochudzki Ryszard
  naszego klubu Tęcza”

 2. Collega 14.10.2020 10:25

  Jak gejom spodobają się inne potoczne słowa, to będziemy wszystkie nazwy zmieniać?
  Co za absurd!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.