Bolesna wysypka na całym ciele po preparacie AstraZeneca

Opublikowano: 03.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1891

Wkrótce po podaniu szczepionki AstraZeneca (która niedawno zmieniła nazwę na Vaxzevria, bo źle się kojarzyła – przypis WM) na Covid-19 mama ze Szkocji doznała ciężkiej wysypki, która objęła całe jej ciało.

41-letnia fryzjerka Leigh King z Lanarkshire mówi, że zaczęła odczuwać niepożądane skutki 12 marca – niemal natychmiast po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki AstraZeneca.

„To było okropne uczucie” – powiedziała King w wywiadzie dla brytyjskiego Daily Record. „Nigdy w życiu nie byłam przygotowana na to czego miałam doświadczyć”. King doznała efektu ubocznego – jej skóra zmieniła się w bolesną wysypkę, która rozprzestrzeniła się po całym jej ciele. Stan ten utrzymuje się już przez ponad dwa tygodnie.

„Moja skóra była bardzo obolała i ciągle gorąca” – opisała. „Nigdy nie czułem takiego bólu, to było okropne doświadczenie”. „Jestem bardzo zdrową osobą i nie biorę żadnych leków ani niczego w tym stylu. Nie należę nawet do kategorii wrażliwej” – wyjaśniła, dodając: „Dostałam szczepionkę tylko dlatego, że jestem bezpłatną opiekunką mojego syna, który ma autyzm i problemy z poruszaniem się”. „Odkąd dostałam szczepionkę nie mogłam nawet się nim opiekować, ponieważ cierpię z powodu takiego bólu” – lamentuje King.

Według Pani King wysypka wpłynęła na relacje z jej 13-letnim synem, który boi się podejść do niej i stara się zrozumieć, co się stało. „W domu jest jego szczęśliwe miejsce, a ja jestem jego najlepszym kumplem. Dostałam tę szczepionkę żeby opiekować się Aidanem, ale nawet nie byłam w stanie tego robić ” mówi, opisując sytuację jako „fizycznie i psychicznie wyczerpującą dla całej rodziny”. „Wkrótce ma wizytację ze specjalistą w Glasgow i nie będę mogła tam dla niego być. Nie mogę być tam kiedy on najbardziej mnie potrzebuje”.

Autorstwo: Adan Salazar
Źródło oryginalne: Infowars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.