Bill Gates śmieje się, gdy mówi o pandemii i jej ofiarach

Opublikowano: 08.05.2020 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 641

Podczas gdy cały świat lamentuje z powodu liczby zgonów wywołanych pandemią COVID-19, Bill Gates w czasie wywiadów dotyczących koronawirusa jest uśmiechnięty, a nawet niezdrowo pobudzony. Czy mowa ciała zdradziła twórcę Microsoftu?

Bill Gates stał się głównym celem zwolenników teorii spiskowych. Praktycznie wszystkie spekulacje związane z obecną pandemią COVID-19, łączone są właśnie z nim. Część osób zapewne twierdzi, że to niedorzeczne tak wyżywać się na filantropie, ale pewne fakty raczej bezspornie pokazują, że podejście amerykańskiego miliardera jest dalekie od normalnych.

Gates „ostrzegał” o możliwej pandemii na chwilę przed jej wybuchem. Organizował konferencje oraz finansował symulacje jej rozwoju. Jest podejrzewany również o dotacje dla instytutu opracowującego koronawirusy.

Przekazał ogromne datki na rzecz opracowania skutecznych szczepionek, podkreślając, jak konieczne jest ich zaimplementowanie u całej ludzkości. Grozi tym, którzy odmówią szczepień wykluczeniem społecznym. W jaki jednak sposób osoby bez szczepionki miałyby stanowić zagrożenie dla osób zaszczepionych, które rzekomo nabędą trwałą odporność na COVID-19? Czy to nawoływanie Gatesa nie pokazuje, że coś jest nie tak?

Jeszcze ciekawsze jest to, jak ten człowiek opowiada o pandemii i jej ofiarach. Gates najzwyczajniej w świecie cieszy się, że ludzie umierają, a on zaoferuje szczepionki, które dadzą mu miliardy dolarów oraz władzę nad populacją. Poniższa kompilacja jego kilku wypowiedzi pokazuje to dość dobitnie (mnie intryguje zwłaszcza jego mimika w 32 sekundzie wideo):

https://youtu.be/gROIWP1TurU?t=32

W jednym z wywiadów miał nawet wprost stwierdzić, że jest entuzjastycznie nastawiony do następnej epidemii, ponieważ jego szczepionka sprawiłaby, że zarobiłby dużo pieniędzy, przy okazji wyludniając świat. Jak dla mnie sposób w jaki Bill Gates tworzy narrację wokół pandemii koronawirusa oraz mowa jego ciała, zdradza fakt, że on to de facto ma pod kontrolą i nie przejmuje się konsekwencjami, które innych skazują na śmierć.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.