Azylantka pobiła Austriaczkę za posiadanie psów

Opublikowano: 18.07.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 407

Do szokującego zdarzenia doszło w ostatnich dniach w Wiedniu – Ingrid T. (54 lata) po brutalnym ataku znalazła się w szpitalu. Przyczyną były jej dwa psy. „Te zwierzęta są nieczyste” – uzasadniła napastniczka, somalijska azylantka.

Ingrid T rozmawiała z sąsiadem przy ogrodowej bramie. Jeden z jej psów- głuchy, prawie ślepy i trzynogi mieszaniec colli Panda, leżał spokojnie przy jej nogach; dziesięciomiesięczny Poco wyszedł na drogę .

„Nagle zobaczyłam ładną kobietę z w chuście – mówiła ofiara. – Wiem, ze niektórzy z tych krajów nie lubią psów, dlatego podeszłam do Poco, żeby zabrać go do domu”.

Wtedy wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. Somalijka (18 lat, oficjalne prawo pobytu w Austrii) zaatakowała ją, zaczęła szarpać i podrapała – aż obie upadły na ziemię. Dopiero trzech mężczyzn dało radę uwolnić 54-latkę z rąk napastniczki. Po tym wydarzeniu musiała być dwa razy operowana – kolano jest zmiażdżone i konieczne okazało się wszczepienie protezy.

Dlaczego jednak doszło do tego brutalnego ataku? „Tutaj chodzi o naszą kulturę – oznajmił mąż Somalijki, gdy przyszedł do szpitala, żeby porozmawiać z poszkodowaną. – Nie chcemy psów, one są brudne.”

Somalijka wciąż jeszcze nie została aresztowana. „To będzie precedens” mówi prawnik Ingrid T.

Autorstwo: (os)
Na podstawie: Krone.at
Źródło: Euroislam.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Wytagen 18.07.2017 14:04

  Idąc tym tokiem myślenia każdy kto islam uważa za zły, powinien pacyfikować muzułmanów napotkanych na ulicy. I być może tak trzeba by było z nimi postępować aby zrozumieli.

 2. Light 19.07.2017 15:17

  Po takim ataku na obywatelkę Austrii, ci ludzie powinni zostać NATYCHMIASTOWO z niej wydaleni. Bez dyskusji – takie powinno być prawo. Jeżeli imigrant/uchodźca dopuszcza się zbrodni przeciwko ludności zamieszkującej kraj, w którym przebywa, zostaje z niego natychmiast wydalony z zakazem prawa powrotu (w tym celu pobierałoby się odciski palców i DNA wydalanych).
  Natomiast wszyscy pozostali przyjezdni, mają się bezwzględnie stosować do praw i zasad panującym w danym kraju, które są ZAWSZE nadrzędne. Koniec i kropka.

  Jeżeli imigrant/uchodźca nie chce zgodzić się na taki stan rzeczy, nie ma prawa przebywać na terenie danego państwa.
  Takie postawienie sprawy uważam za normalne – za coś, co powinno być powszechną normą.

  Obecnie natomiast mamy już nawet nie bezmyślne czy nieodpowiedzialne działania decydentów europejskich, ale najzwyczajniej w świecie szkodliwe i destrukcyjne. Za to ci ludzie powinni zostać usunięci ze swoich stanowisk, jeżeli nie sądzeni (np. ofiary zbiorowych gwałtów w Europie mogłyby wnieść pozew przeciwko tym ludziom).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.