Kolejny gwałt dokonany przez grupę imigrantów

Opublikowano: 12.03.2024 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2087

W grudniu ubiegłego roku w Bischofshofen grupa imigrantów miała dokonać gwałtu na dwóch nieletnich uczennicach. To kolejny skandal związany z molestowaniem seksualnym, który w ostatnim czasie wstrząsnął Austrią. Niedawno zatrzymano grupę kilkunastu młodych imigrantów, oskarżonych przez policję o dokonanie gwałtu na dwunastolatce z Wiednia.

Do przestępstwa w Bischofshofen w kraju związkowym Salzburga doszło w nocy z 25 na 26 grudnia. Piętnastolatka i szesnastolatka miały być gwałcone i molestowane seksualnie przez grupę kilku osób. Policja zatrzymała w tej sprawie łącznie dziewięciu austriackich obywateli pochodzących z Serbii i Turcji.

Funkcjonariusze prowadzący sprawę zabezpieczyli nagrania z telefonów komórkowych sprawców, którzy mieli nagrać na nich swoje przestępstwa. Wszyscy oskarżeni znajdują się już na wolności.

Austria od niedawna żyje sprawą trwającego kilka miesięcy molestowania seksualnego dwunastolatki w Wiedniu. O przestępstwo oskarżona jest siedemnastoosobowa grupa osób obcego pochodzenia. Część z zatrzymanych w tej sprawie osób nie ma nawet czternastu lat. Jeden z nich miał już wraz z rodziną uciec do Bułgarii.

Rząd chadeków i zielonych w związku z ostatnimi wydarzeniami zapowiedział obniżenie wieku odpowiedzialności karnej sprawców.

Na podstawie: OE24.at
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.