20 lat więzienia dla sadystki za znęcanie się nad synem

Opublikowano: 03.03.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 857

Co z tymi Austriakami jest nie tak? W 2009 roku skazano 73-letniego wówczas Josefa Fritzla na dożywicie, za więzienie i gwałcenie przez 24 lata własnej córki, morderstwo syna, czyny kazirodcze i pedofilię oraz pozbawienia wolności pozostałych swoich dzieci. Teraz mamy podobną sprawę kobiety.

Została właśnie skazana na 20 lat więzienia za męczenie i zamykanie syna w klatce. Jej 40-letni wspólnik został skazany na 14 lat więzienia za zachęcanie do „dalszego stosowania przemocy”.

33-letnia kobieta zamknęła swojego 12-letniego syna w klatce do transportu psów, co niemal doprowadziło go do śmierci. Sprawa ta znowu wstrząsnęła Austrią. W czwartek 29 lutego sąd skazał 33-letnią kobietę na 20 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa, torturowanie nieletniego i porwanie 12-letniego syna.

Obydwoje zostali umieszczeni w na obserwacji psychiatrycznej, bo stwierdzono u nich „poważne i trwałe zaburzenia psychiczne”. Jednak sąd stwierdził, że „mieli zdolności rozeznania” swoich czynów.

Sprawa wyszła na jaw, po tym jak 22 listopada 2022 roku chłopczyk w śpiączce został zabrany do szpitala z powodu hipotermii. Pomoc wezwał jej wspólnik. Bezrobotna i samotna matka została aresztowana następnego dnia, a następnie osadzona w Krems na zachód od Wiednia.

W toku śledztwa ustalono, że matka przez kilka miesięcy polewała dziecko zimną wodą, otwierając okna mieszkania, pomimo ujemnych temperatur na zewnątrz. Temperatura ciała chłopca spadła do 26,8°C. Został uratowany w ostatniej chwili i ważył zaledwie 40 kilogramów (norma wynosi od 30 do 67 kg – przypis WM).

33-letnia kobieta także biła syna, pozbawiała go jedzenia, wiązała i zamykała w pudle do transportu psów. Kręcili także filmiki, na których widać, jak dziecko nie może się poruszać i mówić. Podczas procesu oskarżona zapewniała, że ​​po prostu chciała „zdyscyplinować” swoje dziecko.

Autorstwo: BD
Na podstawie: CNews
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 03.03.2024 10:44

    Jest znacznie więcej takich, to co przypomniało się:
    Wpisać wyskoczy : /2024/03/01/kobiet-psychopatek-jest-duzo-wiecej-niz-sadzono/

    I przed 2022 można wpisać :
    /swiat/Ukraina.-Kijow.-Zostawila-dzieci-w-domu-i-poszla-do-kochanka-chlopczyk-nie-przezyl.-Jest-wyrok

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.