Minister z Australii ogłasza początek „Nowego Porządku Świata”

Opublikowano: 14.07.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3596

Niepokojące nagranie z Australii pokazuje deputowanego z Nowej Walii ogłaszającego początek „Nowego Porządku Świata” w kontekście rządowych działań blokujących kraj z powodu COVID-19.

Minister Zdrowia i Badań Medycznych Nowej Walii, Brad Hazzard, odrzucił obawy związane z blokadą stwierdzając, że „tak po prostu jest”, dodając, że obywatele muszą „zaakceptować” ten paradygmat „Nowego Porządku Świata”. „To światowa pandemia” – powiedział Hazzard w sobotę. „To wydarzenie jedno na 100 lat. Możesz więc oczekiwać, że od czasu do czasu będziemy mieć transmisję i tak po prostu jest”. „Musimy zaakceptować, że to jest Nowy Porządek Świata”.

W ramach modelu „Nowego Porządku Świata” na obywateli Australii nałożono następujące środki:

– spotkania na świeżym powietrzu ograniczono do 2 osób;

– wyjścia dozwolone są nie dalej niż 10 km od domu;

– jest zakaz chodzenia do sklepów;

– tylko 1 osoba w gospodarstwie domowym może robić zakupy niezbędnych rzeczy;

– na pogrzebach może być tylko 10 osób.

Jeśli brzmi to nierozsądnie i autorytarnie, to dlatego, że tak jest.

W rzeczywistości Australia odnotowała swój pierwszy przypadek śmierci na COVID-19 w 2021 r. w zeszłym tygodniu. Tak więc umiera tylko jedna osoba i cały, ponad 25-milionowy kraj, musi zostać na zawsze zamknięty.

Wcześniej podobną rzecz powiedział w sejmowym orędziu premier Morawiecki.

Witamy w programie Wielkiego Resetu – Nowego Porządku Świata!

Na podstawie: Twitter.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.