Akcja Wisła II

Opublikowano: 11.11.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo, Warto przeczytać

Liczba wyświetleń: 1619

Obecnie mało kto już pamięta „Akcję Wisła” jaka była przeprowadzona przez ówczesne władze Polski Ludowej w latach 1947-1950. Polegała ona na masowym wysiedlaniu oraz rozpraszaniu i deportacji całych wsi osad i lokalnych społeczności z terenów południowo – wschodniej Polski na tak zwane ziemie odzyskane. Akcją tą objęto Ukraińców, Bojków, Łemków, Dolinian oraz mieszane rodziny polsko – ukraińskie. Działania w ramach „Akcji Wisła” nadzorowało ówczesne Ludowe Wojsko Polskie, Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego i inne struktury ówczesnego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego oraz urzędy cywilne takie jak ówczesny Państwowy Urząd Repatriacyjny.

Czy obecnie możliwa jest tego rodzaju akcja, tylko na większą skalę? Okazuje się, że tak. Wystarczy zapoznać się z forsowaną przez PiS ustawą o „ochronie ludności”, które przepisy mocno naruszają prawa obywateli i przepisy Konstytucji. Jeśli przepisy te wejdą w życie to będzie można obywatela wysiedlić i pozbawić majątku bez prawa do odszkodowania. Również firmy mogą być zamykane czy też zmuszone do darmowych świadczeń według „widzi mi się” rządu.

Sama ustawa jeśli zostanie wprowadzona to dopiero część „sukcesu”. Jak zatem zmusić ludność do opuszczenia swoich domostw? Tutaj moje rozważania kierują się ku tak zwanej „mapie grozy” jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Mianowicie wiosną bieżącego roku zaznaczył on obszar od południowo – wschodniej Polski niemal do środka kraju. Obszar obejmujący powierzchnię blisko jednej czwartej Polski! Zdaniem jasnowidza ma się wydarzyć coś co spowoduje, że ludność z zaznaczonego obszaru Polski będzie uciekać w panice i ma mieć to związek z wojną na Ukrainie. Może wybuchnąć druga wojna równoległa do wojny na Ukrainie, a Polska może zostać podzielona ponownie na trzy części.

Co więc może się wydarzyć? Nie od dziś wiadomo, że Ukraina wysuwa bezpodstawne roszczenia do południowo – wschodnich terenów Polski. Czy zaatakuje Polskę, aby zając tereny, co do których wysuwa bezpodstawne roszczenia? Możliwe, że tak, ale najlepiej jakby dało się to zrobić w białych rękawiczkach. Przychodzą mi do głowy dwa scenariusze.

Pierwszy scenariusz to, że co jakiś czas pojawiają się doniesienia o ostrzale elektrowni atomowej w Zaporożu i możliwym jej uszkodzeniu oraz skażeniu środowiska. Również pojawiają się informacje o możliwości użycia przez Rosję broni atomowej na Ukrainie, co też spowodowałoby skażenie środowiska i konieczność ewakuacji.

Jednak takie działania uniemożliwiłyby zamieszkiwanie ludności na skażonym terenie. Więc skażenie powinno być znikome lub zupełnie wyimaginowane. W tym drugim przypadku wystarczą media głównego nurtu, które jak w czasie pandemii COVID-19, tym razem nagłośnią problem skażenia radioaktywnego. Przerażeni ludzie sami opuszczą zajmowane domostwa. Nawet jeśli nie, to rząd wdroży do realizacji przepisy nowo uchwalonej ustawy „o ochronie ludności” i Ukraińcy bez problemu zajmą tereny, co do których wysuwają bezpodstawne roszczenia.

Drugi scenariusz to eskalacja wydarzeń wojennych na Ukrainie i kolejne fale ukraińskich uchodźców uciekające do Polski. O ile po rozpoczęciu wojny na Ukrainie polskie społeczeństwo masowo ruszyło z pomocą uchodźcom, to obecnie powtórzenie tego scenariusza jest wątpliwe. Wówczas rząd na podstawie ustawy „o ochronie ludności” narzuci nam pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dokwateruje nam uchodźców i zobowiąże do utrzymywania na swój koszt bez prawa do odszkodowania. Podobny los może spotkać firmy, które będą musiały utrzymywać na swój koszt uchodźców z Ukrainy. Czy po to był potrzebny spis powszechny, aby było wiadomo komu można dokwaterować uchodźców z Ukrainy?

Zdaniem jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Polacy mogą masowo opuszczać tereny z obszaru wskazanego przez niego na mapie, a ci, którzy to zrobią, prawdopodobnie nie będą mogli wrócić, lub będą obawiali się powrotu i sąsiedztwa Ukraińców.

Uniemożliwienie powrotu mieszkańcom do swoich domów i mieszkań może też spowodować wprowadzony brak adresu zameldowania w dowodach osobistych. Czy po to usunięto w dowodów osobistych adres zameldowania? Brak adresu w dowodzie osobistym to brak potwierdzenia, że było się zameldowanym i mieszkało się pod konkretnym adresem. Natomiast dane meldunkowe w urzędowych komputerach można po prostu usunąć i człowiek zostaje pozbawiony swojego miejsca zamieszkania. W zamian rząd może zaoferować nam jakieś baraki jak w ubogich krajach.

Czy to tylko moja wybujała wyobraźnia? Otóż nie! W prasie pojawiła się pewna „omyłkowa” wypowiedź jednego z generałów wojsk lądowych Chorwacji. W tym czasie ukazały się w portalu „WikiLeaks” nowe dokumenty, które wyciekły z obrad Klubu Bilderberg oraz kilku masońskich lóż. Opublikowano też treści prywatnej korespondencji i stenogramy rozmów telefonicznych odkodowanych z komunikatorów internetowych prowadzonych przez środowiska żydowskie, pomiędzy sobą oraz z politykami z Europy Środkowej.

Są też niezbite dowody, że w europejskie mobilizacje wojskowe jest zaangażowany Mossad, a sztaby wojskowe kilku europejskich państw współpracują potajemnie z agendą Izraela.

Cóż takiego zatem zdradził chorwacki generał? Zanegował – w piśmie do Sztabu Generalnego – możliwość użycia wojska chorwackiego do pacyfikacji własnej ludności. Wyraził ostry sprzeciw działaniom wojska przeciwko ludności cywilnej, zwłaszcza w obliczu niedawnych wojen niepodległościowych w regionie. Chorwacki MON odpowiedział zdecydowanie, generał został zawieszony w czynnościach. Ale właśnie wtedy dziennikarze przejęli inicjatywę i opublikowali teksty, z których jasno wynika, że mobilizacje rezerwistów mają na celu zwabienie mężczyzn w wieku poborowym do koszar, aby zneutralizować ich potencjalny opór i bunt przeciw relokacjom etnicznym oraz pacyfikacjom ludności cywilnej! Plany te dotyczą Europy Środkowej i Południowej, dokładnie państw, które znajdują się w planie budowy projektu tak zwanego Trójmorza.

Tylko powstałe Trójmorze niekoniecznie będzie zamieszkałe przez ludność słowiańską, a ludnością żydowską ewakuującymi się z Izraela na przykład przed atakiem rakietowym z Iranu.

Czy zatem jesteśmy właśnie świadkami kolejnej Targowicy w wykonaniu obecnego rządu?

Autorstwo: Chrobatos
Źródło: WolneMedia.net

Źródłografia

1. https://wolnemedia.net/rzad-forsuje-totalitarna-ustawe-o-ochronie-ludnosci/

2. https://geekweek.interia.pl/lifestyle/news-jasnowidz-krzysztof-jackowski-pokazal-mape-grozy-wytlumaczyl,nId,5932247

3. https://wolnemedia.net/zagadkowe-mobilizacje-w-calej-europie/

4. https://wolnemedia.net/to-po-to-byla-ustawa-znoszaca-wolnosc/

15

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.