39 korporacji wspiera finansowo Planned Parenthood

Opublikowano: 09.08.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 530

Jeden z najważniejszych lekarzy organizacji Planned Parenthood opisał, jak biznes aborcyjny sprzedaje części ciał abortowanych dzieci. Dr. Deborah Nucatola przyznała nawet, że dokonują aborcji podczas częściowego urodzenia po to, by wydobyć nienaruszone części ciała.

Nucatola, jako szef działu usług medyczne PPFA przyznała, że nadzoruje medyczne praktyki we wszystkich oddziałach Planned Parenthood od 2009 r. Sama szkoli nowych doktorów-aborcjonistów i przeprowadza zabiegi w klinice w Los Angeles.

Przyznała, że używa się nielegalnej aborcji podczas częściowego urodzenia w celu uzyskania części ciała, które nadają się do sprzedaży. Jest świadoma odpowiedzialności za to, a także podejmuje kroki, by to zatuszować.

Oto fragmenty nagrania: “Powiedziałabym, że wiele osób chce wątrobę. I z tego powodu, większość dostawców wykonuje tą sprawę pod kontrolą USG. (…) Jesteśmy bardzo dobrzy w wyciąganiu serca, płuc, wątroby, ponieważ to wiemy, ja nie mam zamiaru tego zgniatać, zamierzam w zasadzie zgnieść poniżej, zgnieść powyżej, zamierzam patrzeć, czy da się to wyciągnąć nienaruszone.”

Całe nagranie znajdziecie TUTAJ.

Ponad 25% rocznego przychodu organizacji (1,3 miliarda dolarów) pochodzi z prywatnych darowizn, wliczając w to składki korporacyjne. Oto 39 korporacji, które bezpośrednio wspierają finansowo Planned Parenthood: Adobe, American Cancer Society, American Express, AT&T, Avon, Bank of America, Bath & Body Works, Ben & Jerry’s, Clorox, Coca-Cola, Converse, Deutsche Bank, Dockers, Energizer, Expedia, ExxonMobil, Fannie Mae, Groupon, Intuit, Johnson & Johnson, La Senza, Levi Strauss, Liberty Mutual, Macy’s, March of Dimes, Microsoft, Morgan Stanley, Nike, Oracle, PepsiCo, Pfizer, Progressive, Starbucks, Susan G. Komen, Tostitos, Unilever, United Way, Verizon i Wells Fargo.

Opracowanie: Girion
Na podstawie: DailySignal.com
Źródło: UderzwFalsz.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
realista
Użytkownik

taaa, a znasz jakąś cywilizację życia?… .. .