10 najważniejszych faktów o przemyśle szczepionkowym

Opublikowano: 24.05.2019 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 885

Media głównego nurtu są w dużej mierze finansowane przez kon­cerny farmaceutyczne i producentów szczepionek, więc stoją w ogromnym konflikcie interesów, gdy muszą o nich informować. Pewnie dlatego nie chcą podawać poniższych dziesięciu oburza­jących faktów o przemyśle szczepionko­wym.

1. Rtęć wciąż jest wykorzystywa­na w szczepionkach i CDC otwarcie to przyznaje. Nie ma bezpiecznego pozio­mu rtęci wstrzykiwanej dzieciom. Nie ma też „bezpiecznej” formy rtęci, gdyż zarówno rtęć etylowa, jak i metylowa jest bardzo szkodliwa dla układu nerwo­wego.

2. Wstrzykiwanie jakiejkolwiek sub­stancji bezpośrednio do ludzkiego orga­nizmu czyni ją o wiele rzędów wielkości toksyczniejszą, ponieważ omija ona blo­kady przewodu pokarmowego lub ukła­du oddechowego.

3. Przez dziesiątki lat szczepionki przeciwko polio wstrzykiwane dziesiąt­kom milionów ludzi zawierały ukryte wirusy powodujące nowotwory (SV40 i inne). Przyznał to otwarcie czołowy wakcynolog z firmy Merck o nazwisku Hilleman.

4. Wirusolodzy pracujący dla firmy Merck ujawnili szokujące dane na temat regularnego fałszowania wyników badań laboratoryjnych, aby móc de­klarować 95-procentową skuteczność swojej szczepionki przeciwko śwince i otrzymywać rządowe kontrakty na tę niedziałającą szczepionkę.

5. Przy prawie każdej ogłaszanej współcześnie epidemii większość do­tkniętych nią dzieci była już szczepiona przeciwko danemu wirusowi!

6. Rzekoma historia „sukcesów” szczepionek przeciwko polio i innym chorobom jest wielkim oszustwem. Ten fakt został szczegółowo omówiony przez dr Suzanne Humphries w jej książce „DissoMng Illusions” („Rozwiewanie iluzji”). Zawarte w niej dane pokazują, że odrę niemal całkowicie wytępiono przed poja­wieniem się szczepionki przeciwko niej. Skąd ten spadek? Głównie z powodu po­prawy higieny i warunków sanitarnych.

7. Przemysł szczepionkowy odma­wia przeprowadzenia badań naukowych nad stanem zdrowia zaszczepionych i niezaszczepionych dzieci. Takie testy wykazałyby z pewnością, że niezaszczepione dzieci są zdrowsze, inteligentniej­sze i w dużo lepszym stanie pod wzglę­dem zaburzeń behawioralnych, alergii, a nawet chorób autoimmunologicznych.

8. Sąd Najwyższy USA orzekł nie­dawno, że tajny „sąd szczepionkowy” jest wyższym organem władzy od niego. Tak zwanemu „sądowi szczepionkowemu” na­dano nadzwyczajne uprawnienia do dzia­łania z pominięciem Konstytucji, Karty Praw i prawa do uczciwego procesu.

9. Media głównego nurtu czerpią znaczne zyski z promocji szczepionek. Takie finansowe narzędzie wpływu spra­wia, że odmawiają relacjonowania histo­rii o dzieciach poszkodowanych przez szczepionki.

10. CDC oficjalnie przyznaje, że szcze­pionki zawierają dodatki, które są znany­mi silnymi neurotoksynami. Te dodatki obejmują między innymi rtęć, aluminium, formaldehyd i glutaminian sodu.

Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.