10 najważniejszych faktów o przemyśle szczepionkowym

Opublikowano: 24.05.2019 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5

Media głównego nurtu są w dużej mierze finansowane przez kon­cerny farmaceutyczne i producentów szczepionek, więc stoją w ogromnym konflikcie interesów, gdy muszą o nich informować. Pewnie dlatego nie chcą podawać poniższych dziesięciu oburza­jących faktów o przemyśle szczepionko­wym.

1. Rtęć wciąż jest wykorzystywa­na w szczepionkach i CDC otwarcie to przyznaje. Nie ma bezpiecznego pozio­mu rtęci wstrzykiwanej dzieciom. Nie ma też „bezpiecznej” formy rtęci, gdyż zarówno rtęć etylowa, jak i metylowa jest bardzo szkodliwa dla układu nerwo­wego.

2. Wstrzykiwanie jakiejkolwiek sub­stancji bezpośrednio do ludzkiego orga­nizmu czyni ją o wiele rzędów wielkości toksyczniejszą, ponieważ omija ona blo­kady przewodu pokarmowego lub ukła­du oddechowego.

3. Przez dziesiątki lat szczepionki przeciwko polio wstrzykiwane dziesiąt­kom milionów ludzi zawierały ukryte wirusy powodujące nowotwory (SV40 i inne). Przyznał to otwarcie czołowy wakcynolog z firmy Merck o nazwisku Hilleman.

4. Wirusolodzy pracujący dla firmy Merck ujawnili szokujące dane na temat regularnego fałszowania wyników badań laboratoryjnych, aby móc de­klarować 95-procentową skuteczność swojej szczepionki przeciwko śwince i otrzymywać rządowe kontrakty na tę niedziałającą szczepionkę.

5. Przy prawie każdej ogłaszanej współcześnie epidemii większość do­tkniętych nią dzieci była już szczepiona przeciwko danemu wirusowi!

6. Rzekoma historia „sukcesów” szczepionek przeciwko polio i innym chorobom jest wielkim oszustwem. Ten fakt został szczegółowo omówiony przez dr Suzanne Humphries w jej książce „DissoMng Illusions” („Rozwiewanie iluzji”). Zawarte w niej dane pokazują, że odrę niemal całkowicie wytępiono przed poja­wieniem się szczepionki przeciwko niej. Skąd ten spadek? Głównie z powodu po­prawy higieny i warunków sanitarnych.

7. Przemysł szczepionkowy odma­wia przeprowadzenia badań naukowych nad stanem zdrowia zaszczepionych i niezaszczepionych dzieci. Takie testy wykazałyby z pewnością, że niezaszczepione dzieci są zdrowsze, inteligentniej­sze i w dużo lepszym stanie pod wzglę­dem zaburzeń behawioralnych, alergii, a nawet chorób autoimmunologicznych.

8. Sąd Najwyższy USA orzekł nie­dawno, że tajny „sąd szczepionkowy” jest wyższym organem władzy od niego. Tak zwanemu „sądowi szczepionkowemu” na­dano nadzwyczajne uprawnienia do dzia­łania z pominięciem Konstytucji, Karty Praw i prawa do uczciwego procesu.

9. Media głównego nurtu czerpią znaczne zyski z promocji szczepionek. Takie finansowe narzędzie wpływu spra­wia, że odmawiają relacjonowania histo­rii o dzieciach poszkodowanych przez szczepionki.

10. CDC oficjalnie przyznaje, że szcze­pionki zawierają dodatki, które są znany­mi silnymi neurotoksynami. Te dodatki obejmują między innymi rtęć, aluminium, formaldehyd i glutaminian sodu.

Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o