Watykan z Rothschildami buduje „inkluzywny kapitalizm”

Opublikowano: 23.12.2020 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3916

Angloamerykański establishment, który od stuleci próbował zniszczyć lub przejąć Kościół katolicki, obecnie ostatecznie wchłania go w orbitę swoich działań. Ostatnie 100 lat działań masonerii Alta Vendita, potem komunistycznych infiltratorów, przejęcie papieża Jana XXIII, powołanie drugiego Kongresu Watykańskiego, utworzenie w latach 1960. satanistycznych lóż wewnątrz Watykanu oraz wciągnięcie Kościoła w ekumenizm i ruch ekologiczny zrobiło swoje.

Obecny papież, jeśli można tak w ogóle go nazwać, jest jawnym heretykiem, komunistą i zabójcą chrześcijan (patrz wydanie list podziemnego Kościoła w Chinach), i co najgorsze, obecnie w imię ratowania planety wchodzi w bezpośrednią współpracę z angloamerykańskim lucyferiańskim establishmentem reprezentowanym przez największe domy bankierskie świata.

W tym tygodniu ogłoszono, że oficjalnie rozpoczęło się „historyczne nowe partnerstwo” pomiędzy Watykanem i „niektórymi z największych na świecie liderów inwestycji i biznesu”, zwane Radą na rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu.

Rada twierdzi, że jej utworzenie „podkreśla pilną potrzebę połączenia moralnych i rynkowych imperatywów w celu zreformowania kapitalizmu w potężną siłę dla dobra ludzkości” – czytamy w komunikacie opublikowanym we wtorek.

Rada „pod przewodnictwem moralnym” papieża stwierdza, że ​​„zachęca przedsiębiorstwa różnej wielkości do wykorzystania potencjału sektora prywatnego w celu zbudowania bardziej sprawiedliwej, sprzyjającej społecznej inkluzywności i trwałej podstawy gospodarczej dla świata”. Grupa ta, zarządzająca ponad 2 bilionami dolarów nazwała siebie Strażnikami Inkluzywnego Kapitalizmu. Nie. To nie żart.

Lynn Forester de Rothschild, założycielka Rady i partner zarządzający Inclusive Capital Partners, skomentowała to wydarzenie mówiąc: „Kapitalizm stworzył olbrzymi dobrobyt na świecie, ale pozostawił też zbyt wielu ludzi w tyle, doprowadził do degradacji naszej planety i nie cieszy się szerokim zaufaniem społecznym. Ta rada pójdzie w ślad za ostrzeżeniem Papieża Franciszka, aby słuchać „wołania ziemi i wołania ubogich” i odpowiadać na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwego i trwałego modelu wzrostu”.

Wśród listy „Strażników” znajdziemy m.in:

– Ajay Banga, prezes i dyrektor generalny Mastercard;

– Oliver Bäte, Prezes Zarządu Allianz SE;

– Marc Benioff, prezes, dyrektor generalny i założyciel Salesforce;

– Edward Breen, prezes wykonawczy, Dupont;

– Sharan Burrow, sekretarz generalny, Międzynarodowa Konfederacja Związków Zawodowych;

– Mark Carney, doradca finansowy premiera COP26 i specjalny wysłannik ONZ ds. Działań w dziedzinie klimatu i finansów;

– Carmine Di Sibio, globalny prezes i dyrektor generalny, EY;

– Brunello Cucinelli, prezes wykonawczy i dyrektor kreatywny, Brunello Cucinelli S.p.A.;

– Roger Ferguson, prezes i dyrektor generalny TIAA;

– Lady Lynn Forester de Rothschild, założycielka i partner zarządzający, Inclusive Capital Partners;

– Kenneth Frazier, prezes zarządu i dyrektor generalny, Merck & Co., Inc.;

– Fabrizio Freda, prezes i dyrektor generalny, The Estée Lauder Companies;

– Marcie Frost, dyrektor generalny CalPERS;

– Alex Gorsky, prezes zarządu i dyrektor generalny, Johnson & Johnson;

– Angel Gurria, sekretarz generalny, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD);

– Alfred Kelly, prezes i dyrektor generalny Visa Inc.;

– William Lauder, prezes wykonawczy, The Estée Lauder Companies;

– Bernard Looney, dyrektor generalny BP;

– Fiona Ma, skarbnik, stan Kalifornia;

– Hiro Mizuno, członek zarządu ds. Zasad odpowiedzialnego inwestowania;

– Brian Moynihan, prezes zarządu i dyrektor generalny, Bank of America;

– Deanna Mulligan, prezes i dyrektor generalny, Guardian Life Insurance Company of America;

– Ronald P. O’Hanley, prezes i dyrektor generalny State Street Corporation;

– Rajiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera;

– Tidjane Thiam, członek zarządu, Kering Group;

– Darren Walker, prezes Fundacji Forda;

– Mark Weinberger, były prezes i dyrektor generalny EY oraz członek zarządu J&J, MetLife i Saudi Aramco;

– Mohamed El-Erian i Larry Fink.

Ewidentnie ruch ten jest połączony z Agendą 2030 i inicjatywą Forum Ekonomicznego z Davos nazywaną Wielkim Resetem. Tam również „elity” optują za tym samym systemem, który według ich własnych badań i publikacji ma być pełnym techno-kolektywnym, transhumanistycznym faszyzmem, w którym ludzie mają być zaczipowani i w pełni kontrolowani (włącznie z czytaniem ich myśli).

Lucyferiańskie elity wykorzystują instrumentalnie przejętą instytucję Watykanu, by promować swoje interesy i jednocześnie realizować ich długofalowy cel opisany przez Alice Ann Bailey, a mianowicie zbudowania Nowej Globalnej Religii, która ma się wyłonić około roku 2025. Już w latach trzydziestych XX-wieku Bailey pisała, iż ta religia ma być połączeniem chrześcijaństwa, masonerii i buddyzmu a w swoim rdzeniu, co potwierdzali też inni teozofowie ma realizować doktryny lucyfera na Ziemi.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polantek 23.12.2020 13:19

    Niosący światło (znaczenie literalne) jest jak zwykle szatańskim pomysłem na odwróconą logikę po to aby przerobić ludzki, boski umysł na szatańskie odchody…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.