W New Hampshire zakaz zmiany płci u nieletnich

Opublikowano: 07.01.2024 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1117

Dwunastu Demokratów w Izbie Reprezentantów stanu New Hampshire głosowało wraz z Republikanami za przyjęciem ustawy zakazującej operacji zmiany płci u dzieci.

Projekt ustawy HB 619 miał pierwotnie zakazać wszelkich procedur medycznych osobom transpłciowym u nieletnich, ale został zmieniony tak, aby skupiał się wyłącznie na zakazie operacji zmiany płci u dzieci.

Demokrata z New Hampshire, Jonah Wheeler, był jednym z 12 członków swojej partii, którzy głosowali za ustawą, wygłaszając w czwartek przemówienie, w którym powołał się na „nieodwracalne operacje” będące sednem problemu.

Wheeler zauważył, że rozmawiał z kilkoma podmiotami, w tym z lobbystami, zainteresowanymi stronami i „ludźmi z doświadczeniem z pierwszej ręki, doświadczeniem życiowym”, ale jedyny argument, jaki usłyszał przeciwko „w szczególności poprawce, otwiera drzwi do innych złych ustaw dotyczących osób transpłciowych”.

„Ale ludzie, argument o równie pochyłej, moim zdaniem, nie ma tu zastosowania” – powiedział Wheeler. „Rozmawiamy o tym, czy dzieci powinny poddawać się tym operacjom, a czy nie powinny”.

W czwartek Izba Reprezentantów stanu New Hampshire przyjęła HB 619 większością 199 do 175.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: Fox News
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.