Rosja upadnie, a Putin zostanie zabity

Opublikowano: 19.04.2022 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2893

Rosja upadnie, Putin będzie sądzony, a Ukraina będzie najsilniejszą bazą NATO. Niezwykła przepowiednia z Gruzji sprzed kilkunastu lat zdumiewająco się sprawdza. Gruzińska jasnowidz zapowiedziała koniec rządów Putina. Przepowiednia pochodzi z 2008 roku i została doprecyzowana w latach 2009, 2014 i 2015. W nagraniu opublikowanym 18 marca 2015 roku na kanale „GIO PRO” na „YouTube” powiedziała, że Putin zostanie zabity.

Lela Kakulia pochodzi z Gruzji, jest astrolożką i jasnowidzem. Już dawno temu przewidziała upadek Rosji i wielkie problemy Putina. Serwis TIA.ge przypomniał ostatnio jej słowa, a stara przepowiednia rozpaliła internet. Co zapowiada w swoich wizjach gruzińska jasnowidz?

Kobieta zajmuje się przepowiadaniem przyszłości od lat. Kakulia publikuje obecnie swoje przepowiednie na „Facebooku”. Niedawno portal „TIA” przypomniał jej słowa sprzed 14 lat dotyczące upadku Putina: „Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Taki ambitny prezydent. Wiem na pewno, że Rosja zginie. Tak, rozpadnie się na proste mnożniki”. Co ciekawe, jasnowidząca twierdziła, że to właśnie jej ojczyzna odegra istotną rolę w zatrzymaniu Putina.

Dalsze fragmenty przepowiedni sprzed 14 lat są jeszcze bardziej intrygujące. Lela Kakulia odnosi się w nich do konsekwencji, jakie ma ponieść Rosja: „Płonie północ. Wielka Rosja nie będzie w stanie tego powstrzymać. Widzę, jak w przyszłości tonie jak Titanic. Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji, nie zrezygnuje z niczego”.

To nie koniec przepowiedni astrolożki na temat Rosji. Kobieta rok później przewidziała, że obywatele odwrócą się od swojego prezydenta i będą demonstrować na ulicach miast. „ Widzę wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: „Precz z Putinem!”. Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej” – powiedziała w 2009 roku.

„Powtarzam: widzę, że Rosja przegra! Przegra też na Kaukazie. Rosja nadal będzie musiała odstąpić gruzińskie terytoria. Nagle światowa polityka zmieni się tak radykalnie, że sami Rosjanie zrozumieją, że czas położyć kres bezczelności i grać bez łamania zasad. Taka polityka bardzo ich zawiodła i to wszystko stanie się bardziej widoczne w najbliższej przyszłości. Widzę Gruzję stojącą na nogach. Stanie się to bardzo szybko. Widzę też, że armia gruzińska jest lepiej uzbrojona niż wcześniej, jest w dobrej formie. Widzę, że zachodzą zmiany i podczas gdy Rosja zaczyna awanturować się, na czele stanie armia gruzińska, która była już sto razy wzmacniana. Tak, to armia, która złamie nos Rosji” – mówiła we wrześniu 2008 roku.

Najciekawsze fragmenty przepowiedni:

19 maja 2014 – „Chiny nigdy nie wystąpią przeciwko Ameryce i Europie. Jeśli Chiny podzielą stanowisko Rosji w sprawie Ukrainy, okaże się, że popierają separatyzm. Tym razem on sam ma podobny problem w postaci Tybetu. Dlatego Chiny nie zawrą żadnej umowy z Rosją, co bardzo ją zirytuje… Rosja, prowadząc politykę na Ukrainie, doprowadziła do oddzielenia Ukrainy od Rosji i wejścia do Unii Europejskiej. Ponadto równolegle z Rosją zostanie rozwiązanych wiele innych spraw, których Ameryka i Europa nie mogły rozwiązać przed wojną na Ukrainie. Jednocześnie widzę, jak nowe czołgi wjeżdżają na Ukrainę z Europy. Pamiętaj, Ukraina będzie w przyszłości jedną z najsilniejszych baz NATO”.

22 marca 2015 r. – „Widzę, że prezydent Rosji na pewno będzie w przyszłości osądzony. Właśnie nad tym wspólnie pracują Ameryka i Europa i na pewno osiągną ten cel. Aneksja Ukrainy, kraju liczącego 55 milionów ludzi, tak naprawdę nie uratuje rosyjskiego prezydenta. Wszystkie jego próby przekonania kogoś, że Ukraina to Rosja, wyzwolenia narodu, są daremne, nic nie zadziała. Rosja próbuje w ten sposób ukryć to, co rząd faktycznie zamierzał – nie tylko przywrócić Związek Radziecki, ale także całkowicie podbić Europę Wschodnią i ogłosić ją terytorium rosyjskim. Zaczynają przekonywać, że Europa to Rosja, że Słowianie lub Rosjanie żyli tam od wieków itd., itp. Tu zaczyna się koniec Rosji. Prowadzenie takiej polityki przyniesie Rosji wielki cios, wszystko zwróci się negatywnie do rosyjskiego prezydenta… Prawda o błędach popełnionych przez Rosję wkrótce zostanie ujawniona. Tak, błędy, których prezydent Rosji nie może naprawić. Rosjanie wkrótce opamiętają się. Aneksja innych państw przez ich prezydenta będzie przekleństwem dla Rosji. Te miejsca stają się ich grobami i cały świat to zobaczy”.

Źródło: Nautilus.org.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Admin WM 19.04.2022 13:18

  W 2008 r. doszło do wojny w Osetii Południowej. W 2014 r. doszło do aneksji Krymu. Data wróżb pokrywa się z tymi wydarzeniami, co oznacza, że media poprosiły ją o polityczny komentarz. Wizję przejęcia Ukrainy nietrudno było sobie wyobrazić w 2014 roku, gdy doszło do aneksji Krymu i zaczęła się wojna domowa w Donbasie. Już wtedy w Rosji mówiono, że Ukraina jako państwo nigdy nie istniało, więc nic nowego nie powiedziała, oprócz „nowe czołgi wjeżdżają na Ukrainę z Europy”.

  Na niekorzyść wróżki świadczy ewolucja jej wizji – w 2008 r. ani słowa o Ukrainie czy aneksji Krymu, a wojna o której wspomniała, mogła dotyczyć Gruzji. Gruzja w 2008 r. bardzo szybko miała stanąć na nogi? Minęło 14 lat i jakoś nie stanęła. Czyli większe zamieszanie robi w mediach niż faktycznie trafia w sedno. Teraz sobie o niej przypomnieli.

  Dla równowagi dodam, że według starych wizji Wangi, zwycięzcą ma być car Władimir.

  Jak będzie – pokaże przyszłość. Sugeruję traktować sprawę z przymrużeniem oka, jako ciekawostkę. O wiele ciekawsze jest proroctwo sprzed II wojny światowej, że „Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa, niż teraz”.

 2. agama 19.04.2022 13:37

  jesteśmy na etapie szubrawców i świń.

  Najnowszy kontakt Meiera z Plejaranami o całej tej sytuacji:

  http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Contact_Report_798

 3. MasaKalambura 19.04.2022 16:45

  Rosja też jest na etapie szubrawców i świń. W dodatku niezwykle agresywnych. Dzikich.

 4. jaq77 19.04.2022 21:27

  “Rosja upadnie, Putin będzie sądzony, a Ukraina będzie najsilniejszą bazą NATO” – ale po co, jak Rosja upadnie?

  “Przepowiednia pochodzi z 2008 roku i została doprecyzowana w latach 2009, 2014 i 2015.” I w 2022 też jest doprecyzowana, bo to takie fajne, romantyczne, akurat na czasie … Ruskie znów grają główną rolę …

  Jedyne z czym się zgadzam, to “Właśnie nad tym wspólnie pracują Ameryka i Europa”, a właściwie Ameryka za pomocą Europy …

  @Admin
  “O wiele ciekawsze jest proroctwo sprzed II wojny światowej, że „Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa, niż teraz”,
  to analogicznie jak:
  “Widzę Gruzję stojącą na nogach. Stanie się to bardzo szybko. Widzę też, że armia gruzińska jest lepiej uzbrojona niż wcześniej, jest w dobrej formie. Widzę, że zachodzą zmiany i podczas gdy Rosja zaczyna awanturować się, na czele stanie armia gruzińska, która była już sto razy wzmacniana. Tak, to armia, która złamie nos Rosji” – mówiła we wrześniu 2008 roku.”
  … każden swoją rzepkę skrobie 😀

 5. paullenburg 19.04.2022 21:28

  Wszystkie te przepowiednie o kant za przeproszeniem tylka mozna rozbic…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.