Szczepionka na koronawirusa groźniejsza od koronawirusa

Opublikowano: 26.05.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 968

Moderna – firma zajmująca się szczepionkami, która próbuje wykorzystać platformę technologiczną mRNA do szybkiego stworzenia szczepionki na koronawirusa – została oskarżona o manipulację cenami akcji pump-and-dump, obejmującą podbijanie akcji firmy za pomocą szeroko promowanych informacji prasowych, które potwierdzają pozytywne wyniki pierwszej fazy badań nad dopuszczeniem szczepionki do użytku.

https://www.youtube.com/watch?v=y6wh_ctsz9U

Oprócz tego, w jej własnym komunikacie prasowym znajduje się stwierdzenie, że szczepionka Moderna mRNA-1273 spowodowała poważne obrażenia u 15% pacjentów. Co ważne, tak zwane „reakcje immunologiczne trzeciego stopnia”, które wymagają interwencji medycznej, pojawiły się po drugiej rundzie wstrzyknięć szczepionki, podkreślając podejrzenie, że pierwsze wstrzyknięcie szczepionki jedynie przygotowuje pacjenta na reakcję szkodliwą (a nawet śmiertelną) w trakcie drugiej ekspozycji na patogen.

Osoby przyjmujące duże dawki cierpiały na „poważne niepożądane odczyny”. Urazy zostały zgłoszone przy poziomach dawki 250 ug (mikrogramów), jednak mimo tego Moderna usunęła tych uczestników z wszelkich raportów zgłaszających przeciwciała, ograniczając swoje raporty do tych, którzy otrzymali niższe dawki. 250 ug jest bardzo małą dawką. Wiele szczepionek zawiera podobne dawki.

„Troje z piętnastu ludzkich świnek morskich w kohorcie dużej dawki (250 mcg) doznało „poważnego zdarzenia niepożądanego” w ciągu 43 dni od otrzymania szczepionki Moderny” – informuje Children’s Health Defense. „Moderna nie opublikowała raportu z badań klinicznych ani surowych danych, ale w komunikacie prasowym, który był pełen niespójności, potwierdzono, że trzej ochotnicy mieli reakcje immunologiczne trzeciego stopnia określone przez FDA jako „uniemożliwiające wykonywanie codziennych aktywności i wymagające interwencji medycznej” – dodaje organizacja.

Szczepionka o takim poziomie negatywnych reakcji – jeśli zostanie podana „każdej osobie na ziemi” – może spowodować poważne obrażenia u 1,5 miliarda ludzi.

Moderna pominęła próby na zwierzętach i lata prób na ludziach w szalonym pędzie zdobycia wielkich zysków.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.