Szczepienia są kompletnie bezużyteczne

Opublikowano: 17.10.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 489

Portal NaturalNews śledzi konsekwentnie kwestię tak zwanych szczepień ochronnych. Zwykle kwestionuje też ich skuteczność. Tym razem podaje informacje wskazujące na to, że władze prowadzące masowe szczepienia nie tylko wiedzą, że są one skuteczne, ale też maja świadomość, że mogą zagrażać życiu.

Według zaleceń większości narodowych programów szczepień statystyczny człowiek podczas swojego życia otrzymuje do 30 dawek tych podejrzanych substancji. Władze nakazują wstrzykiwanie tych pseudo lekarstw dla zdrowych już w okresie niemowlęcym, co może powodować niedorozwój systemu odpornościowego dzieci. Potem podaje się dzieciom dziesiątki kolejnych preparatów. Dodatkowo próbuje się wymuszać na ludziach szczepienie się przeciwko grypie nawet jeśli na ulotkach tych specyfików są ostrzeżenia, że sama szczepionka “może wywołać skutki grypopodobne”.

Na wszelki wypadek nie prowadzi się rzetelnych badań na temat tak zwanych NOPów, czyli negatywnych odczynów poszczepiennych. Wszystkiego dopełnia wszechobecna proszczepionkowa propaganda, wedle której specyfiki te są zbawieniem ludzkości. Tak rozumuje zdecydowana większość ludzi, którzy z ufnością nadstawiają rękę swoją i swoich dzieci. Otrzeźwienie takich ludzi przychodzi zwykle, gdy jest już za późno i szczepienie przyczyniło się do powstania niepełnosprawności, zwykle w wyniku powikłań neurologicznych.

Co jakiś czas pojawiają się raporty naukowe opisujące realne skutki tak zwanej wyszczepialności. Na przykład ten sporządzony przez dr Luciję Tomljenovic. Ujawnia ona brytyjskie rządowe dokumenty z ponad 30 lat działalności szczepień. Obraz, jaki pojawia się po lekturze jej pracy jest przerażający. Potwierdza to, że rząd naciskając na szczepienia wie jednocześnie o ryzyku związanym z ich wykorzystaniem, a także zdaje sobie sprawę, że nie stanowią one rzeczywistej ochrony przed chorobami, którym mają rzekomo zapobiegać.

Przedstawiona przez nią prawda na temat szczepień zdaje się wskazywać na tym, że głównymi beneficjentami ich powszechności nie są bynajmniej ich użytkownicy, ale wielkie koncerny farmaceutyczne, które uczyniły z tych rządowych przymusowych programów lukratywne źródło zarobków.

Władze są wciąż mocno zaangażowane w propagowanie szczepień, ale według Tomljenowicz nie w interesie tak zwanego zdrowia publicznego, lecz produkujących je koncernów farmaceutycznych. Specjalistka twierdzi, że informacje na temat zagrożeń i nieskuteczności szczepionek są celowo ukrywane przed rodzicami w celu utrzymania tak zwanego wysokiego poziomu wyszczepialności. To, że w wyniku tych działań wiele milionów dzieci straciło zdrowie lub życie jest według tych propagandystów jedynie nieistotnym skutkiem ubocznym, niewartym wspominania.

Na podstawie: via-midgard.info
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15 komentarzy

 1. danush 17.10.2013 11:33

  Niestety,nie brakuje zbrodniarzy wśród nas.Jedną z metod obronnych jest poszerzanie świadomości za co jestem m.in WM wdzięczny.

 2. Murphy 17.10.2013 16:39

  Wg mnie nawet najgorsza prawda jest wciąż lepsza niż najlepsze kłamstwo. Ja tam wolę być świadomy.

 3. beth 17.10.2013 19:09

  W/g mojej oceny stosowany obligatoryjnie przymus szczepienia noworodków jest zapewnieniem wieloletniego stałego dochodu dla tzw. rynku zdrowia. Rynek ten bowiem musi się ciągle nieprzerwanie rozwijać. Tylko osoby chore pomagają w tym rozwoju.

 4. danush 17.10.2013 19:37

  2mad Ja też wiodłem swoje “załóżmy”spokojne życie.I nagle mój spotkany po kilkudziesięciu latach mojej nieobecności kolega opowiada mi o chemitrails.Pomyślałem”coś z nim nie tak”.A potem myśl”przecież to zawsze był super inteligentny,mądry gościu_sprawdzę to “I sprawdziłem i spotkaliśmy się znowu i dowiedziałem się o GMO, szok o NWO i tysiącu innych rzeczy i o WM.To było kilka lat temu.Dzięki Bogu,że spotkałem tego człowieka.Cieszę się,że odejdę stąd świadomy,że mogę otworzyć oczy innym.Moje dzieci są już uśmiadomione-a moje wnuki nieszczepione.Stoimy po jednej stronie.Dzięki temu człowiekowi moje puzzle zostały ułożone.

 5. Arizona 17.10.2013 21:19

  chwała niebiosom za dobór naturalny :p

 6. matimozg 17.10.2013 22:55

  #6 Danush mógłbyś napisać coś więcej na temat tego, że twoje wnuki są nieszczepione. Np. o konsekwencjach, bo jak wiadomo w Polsce szczepienia są obowiązkowe. Jednym słowem, jak obeszliście prawo i czy mieliście jakieś nieprzyjemności z tego powodu. Pytam z ciekawości, bo i tak nie planuje mieć dzieci, musiał bym być bez serca wpuszczając je na ten p0j3bany świat.

 7. matimozg 17.10.2013 22:55

  #6 Danush mógłbyś napisać coś więcej na temat tego, że twoje wnuki są nieszczepione. Np. o konsekwencjach, bo jak wiadomo w Polsce szczepienia są obowiązkowe. Jednym słowem, jak obeszliście prawo i czy mieliście jakieś nieprzyjemności z tego powodu.

 8. matimozg 17.10.2013 22:56

  Chciałem usunąć ostatnie zdanie, niestety mi się nie udało.

 9. pecefau 17.10.2013 23:35

  Też jestem ciekawy jak obejść ten przymus szczepienia. Podzielcie się informacjami.

 10. danush 18.10.2013 00:22

  matimozg,pacefau W górnym prawym rogu WM wpisz w okienko hasło “szczepienia” i kliknij.Wyświetlą się artykuły na ten temat. 9.09.2013 jest artykuł “Chce pan zaszczepić moje dziecko?”Tam znajdziecie formularz “lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień” i wszelką wiedzę na ten temat.Nie będzie łatwo ale gdy chodzi o wasze dzieci na pewno wykażecie się determinacją.I proszę podzielcie się tą wiedzą z innymi.Powodzenia.

 11. kos 18.10.2013 00:46
 12. kos 18.10.2013 01:06
 13. matimozg 18.10.2013 14:24

  Bardzo przydatny formularz dzięki. Ale głównie jestem ciekawy jak zapobiegać tym szczepieniom, którymi kują dzieci zaraz po porodzie. Jak temu zapobiegać? Bo później to już wiadomo, że lekarz nie wpadnie ci do domu ze strzykawką, i najwyżej mogą być konsekwencje prawne.

 14. kos 18.10.2013 22:36

  Należy zglosić stanowczo ale spokojnie ze nie zgadzacie się na żadne szczepienia, można podac powód np. powikłania po szczepieniach w rodzinie itp.Mozna tez napisac oswiadczenie. Najlepiej jest gdy w czasie porodu i po kobieta miała wsparcie najbliższych w dopilnowaniu aby dziecko nie bylo zaszczepione.Dobrze jest tez poznac samemu zagadnienie szczepień aby nie bylo watpliwości co do swojej decyzji. dużo info http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/

 15. kos 18.10.2013 23:03

  Wiedza:
  1. Zapomniane i ignorowane fakty o szczepieniach http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/
  2. Książka „Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach dla myślących rodziców http://ekoszczepienia.pl/97/
  3. Ulotki i skład szczepionek http://www.stopnop.pl/szc…lad-szczepionek
  4. Lista NOP z rozporządzenia Ministra Zdrowia http://stopnop.pl/prawo/2…zpoznawania-nop

  Prawo:
  1. FAQ – prawne konsekwencje nieszczepienia https://www.facebook.com/…482912278402872
  2. Wzory pism w korespondencji z sanepidem http://www.creative.vel.pl/net/
  3. Zgłoś NOP https://www.facebook.com/events/175624659245429/
  4. Audycja “Szczepienia a nowe prawo” http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1751
  Wsparcie:
  1. Forum http://szczepienia.org.pl/
  2. Grupa na FB https://www.facebook.com/groups/188120481225671/
  3. Grupa dot. powikłań poszczepiennych https://www.facebook.com/groups/235150186595347/
  4. Napisz biuro@stopnop.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.