Sejm odrzucił projekt ws. dobrowolności szczepień

Opublikowano: 10.11.2018 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2525

Posłowie odrzucili obywatelski projekt ustawy znoszący obowiązek szczepień ochronnych w Polsce. W czwartek rekomendowały to sejmowi połączone komisje: zdrowia oraz polityki społecznej i rodziny.

Za odrzuceniem obywatelskiego projektu opowiadającego się za dobrowolnością szczepień opowiedziało się 354 posłów, 10 było przeciw, 16 osób wstrzymało się od głosu.

Szczepionki będą wstrzykiwane w ciała polskich dzieci, czy się to rodzicom podoba, czy nie! Tego sobie życzą koncerny farmaceutyczne!

Autorstwo: ewinia
Źródło: NEon24.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. tojazenn 11.11.2018 03:18

  czy zakladajac nowa religie ktora nie uznaje szczepien wystarczy zeby sie przed tym obronic?

 2. Fenix 11.11.2018 10:58

  @tojazenn, Prawo które wybierasz i stanowisz , jest naszym prawem. Bronisz się przed ich prawem , wymuszone na tobie niewolniku. Obywatelski projekt do kosza . Jakim prawem ?
  Ludzie upominają się o zwrócenie władzy osobistej obywateli do tworzenia prawa.
  Jedno prawo wszystkim służy ! Zmieniamy zasady naszego rozwoju ,ewolucji . Co było dobre wczoraj ,nie sprawdza się dziś.

 3. polach 11.11.2018 18:18

  Zapłacą za to i to grubą cenę!

 4. KubaD. 12.11.2018 09:42

  @tojazenn Wskaż jednego żyda który się szczepi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.