Satanistyczne rozdanie nagród American Music Awards

Opublikowano: 12.12.2019 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2663

Tegoroczne (2019 r.) rozdanie nagród American Music Awards było prawdziwym piekłem. Dosłownie!

„Tegoroczne rozdanie nagród American Music Awards było w istocie uroczystym obrzędem satanistycznym zmieszanym z ogromną ilością elementów „prania mózgu”. A zwieńczeniem tego wszystkiego był powtarzający się temat trudny do zignorowania, a mianowicie „piekło”. Dosłownie, „piekło”. W istocie kilka występów opartych było o „artystów” występujących w scenografii płomieni piekielnych.

Na AMA Kesha wykonała piosenkę odpowiednio zatytułowaną „Raising Hell”. Przedstawienie rozpoczęło się od słów Keshy: „Witamy na NASZYM niedzielnym nabożeństwie”, który wydaje się być wykopaliskiem w ostatnich niedzielnych nabożeństwach Kanye Westa. Jednak służba Keshy nie dotyczy Jezusa. Jak sugeruje tytuł piosenki, jest odwrotnie.

Na początku przedstawienia Kesha stoi w kościele, który roztapia się w kolorach tęczy – symboliczny obraz nawiązujący do „rozpadu” chrześcijaństwa w celu stworzenia nowej religii „obudzonej”. Wokół Keshy jest obsada starannie wyselekcjonowanych tancerzy, od osób „neutralnych pod względem płci” po mężczyzn ubranych w różowe szaty. Następnie Kesha śpiewa piosenki o bluźnierczych treściach.

„Ręce do góry, świadek
Solo kubek pełen świętych duchów
Coś złego (ooh)
Mówię językami w mojej krwisto czerwonej szmince”

Tancerze wspierający Keshę prezentują diabelskie rogi, gdy śpiewa „Nie chcę iść do Nieba bez wzniesienia piekła”.

Potem pojawia się Big Freedia – raper, który występuje w dragach – śpiewa i rzuca rymami.

Po utworze Keshy „Raising Hell” widzowie są uraczeni przez Billie Eilish piosenką „Wszystkie dobre dziewczyny idą do piekła”. Billie miała na sobie koszulę z napisem „Brak muzyki na martwej planecie”. Jest to idealne odzwierciedlenie ponurego i przygnębiającego świata, którego uczy się dzieci.

Występ zakończył się podniesieniem Billie na platformę podczas kiedy cała scena stanęła w płomieniach. Krótko mówiąc, występ Billie dotyczył nowej gwiazdy przemysłu śpiewającej o opętaniu przez Lucyfera podczas gdy płonie cały świat.

Występ Post Malone odbył się w otoczeniu przypominającym lochy, z łańcuchami wiszącymi dookoła, przywołując obrazy bólu, tortur i niewolnictwa. Ozzy Osbourne – znany jako Książę ciemności (który jest również tytułem nadanym Szatanowi) – zasiada na tronie, podczas gdy jego „sługusi” występują po każdej jego stronie… Zgadnij, co się stanie pod koniec spektaklu?

AMA z 2019 r. Miały wyraźny, powtarzający się motyw i było to „piekło”. Mówiąc dokładniej, piekło na ziemi. Poprzez swój bezbożny plan elita skutecznie stara się sprowadzić piekło na ziemię, odsuwając ludzkość od wszystkiego, co dobre, czyste i święte, aby popychać ją w kierunku zła, chorych i skorumpowanych”.

Na podstawie: VigilantCitizen.com, MostHolyFamilyMonastery.com
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Krokodylowy 12.12.2019 15:41

  Mind control. Pewnie na tej gali szły wyzwalacze za wyzwalaczami. Polecam zapoznać się z wystąpieniem dr Corbyna Hammonda z 1992 roku, w którym ujawnił wiele technik kontroli umysłu i działania tego systemu. Początki to oczywiście MK-ULTRA i Projekt Monarch, ale łącząc wszystko czerwoną nitką (nie kabały, choć ona ma tu kolosalne znaczenie) można powiązać te projekty z bandą Mansona, Pizza Gate, konglomeratem militarno przemysłowym czy informacjami m.in. z “Kosmicznego Ujawnienia” i pochodnych. Za dużo rzeczy pozornie ze sobą nie związanych i pojedynczo brzmiących jak teorie spiskowe ma swoje punkty styczne. Nawet ostatnio przyszło mi do głowy pozbierać to wszystko do kupy i faktycznie połączyć jak nitką łączy się różne fakty na tablicy pilśniowej.

 2. polach 12.12.2019 18:16

  @Krokodylowy
  Ciekawe podaj linka do wystąpienia dr Corbyna Hammonda Dzięki!
  Sława!

 3. Krokodylowy 12.12.2019 18:58

  @polach – Przekręciłem imię dr Hammonda. Powinno być Corydon Hammond.
  Link do prelekcji: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu-2013-01
  Tu zapis audio:
  https://archive.org/details/HypnosisInMPDRitualAbuse.TheGreenbaumSpeech
  A tu przykładowo jedno z ogniw łączących kontrolę umysłu z resztą tego podziemnego uniwersum.
  https://grawitacja44.wordpress.com/2009/12/08/szokujaca-informacja-od-jamesa-casbolta-project-mannequin/

 4. robi1906 12.12.2019 19:47

  Polach, dziwne uczucie, ale można wziąć klawiaturę w łapki i wstukać MK Ultra, ewentualnie dopisać Hammon, i jeszcze dodać Corbyn,
  ale tu zonk, bo nie Corbyn!!, tylko Corydon.
  a tu link: https://www.youtube.com/watch?v=SG4bZwdKk50
  Studying Victims of CIA Mind Control (MK Ultra) – Dr. D. Corydon Hammond 1992

  Można?, można w pięć sekund, i proszę nie robić z siebie kolejnej poszukiwaczki Livingstona po Afryce.

  Co do tego występu, to diabłom z Lichwy już całkiem odwala, najpierw bezczelny występ “Madonny” a teraz to. Przecież najgłupszemu chińczykowi czy ruskiemu muszą zawyć syreny alarmowe. Oni na tym “demokratycznym” zachodzie już całkiem zatracili kontrolę nad swoim zachowaniem, już nie panują nad swymi żądzami, ale dla nas to bardzo dobrze, bo właśnie pokazują swoje prawdziwe oblicze.

  A i najważniejsza uwaga, to wcale nie jest zły “satanizm” kontra dobry żydowski Jehowaty,
  to jest oddawania czci bogu Baalowi vel.Moloch.
  To nie jest wojna ciemności ze światłością tylko ujawnienie tego co zaczęło się ponad dwa tysiące lat temu a Jehowaty tak jak Szatan jest tu tylko rekwizytem w teatrze.

 5. Krokodylowy 12.12.2019 22:46

  @robi1906 – i jeszcze ten pomnik Baala, co go ostatnio odsłonili w Watykanie… Pomijając osławioną wężową salę i różne staroegipskie obeliski i inne artefakty to tam w Watykanie też już chyba bezczelnie założyli, że największe kłamstwo najłatwiej ukryć na oczach wszystkich. W tym kontekście okultystyczno-satanistycznym interesująco wygląda też Chabad-Lubawicz, którego bezpośrednie macki dotykają tak Trumpa jak i Putina nie wspominając o takich śmiesznych państewkach jak np te pomiędzy Bugiem a Odrą.
  A może Baal/Moloch wcale nie jest bogiem a po prostu zwierzchnikiem.

 6. polach 13.12.2019 00:05

  @Robi1906
  Wpisałem nie znalazłem szybko tego co chciałem bo był błąd, to grzecznie poprosiłem bo już nie miałem czasu szukać i wertować stron, co się czepiasz podałeś po za tym inny link niż @krokodylowy:) ale dzięki…
  @Krokodylowy
  Dziękuję:) za linki

 7. robi1906 13.12.2019 15:27

  Polach, miałem i mam cię za osobę co chce zmieniać rzeczywistość, by przyszłość dla tego durnowatego wciskanego w glebę narodu była lepsza. Wystarczy już tych trupów żeby zwolnić miejsce dla narodu tfu sekty wybranej, a co jest do tego potrzebne?,
  wiedza i samodzielne jej szukanie.
  Skoro nie jesteś oblatana po tematach, to dlaczego nie napiszesz “e’ chłopy co trzeba przeczytać, by zacząć to ogarniać?” i już i wystarczy, mam nadzieję, że wystarczająco to wyjaśniłem.

  Krokodylowy, o przeszłości która wpływa na to co teraz widzimy można “na pewno” napisać, że nic nie jest pewne.
  Dla mnie pewnikiem jest to, że Lichwa która stworzyła sektę religijną “Iudaeum” wywodzili się z Fenicjan, kiedy 2 tysiące lat temu było wytresowano ich w setkach tysięcy, i napuszczono ich do rewolucji czyli mordowania “pogan” i palenia ich ksiąg mówiących o przeszłości. Dlatego możesz mieć rację, wszystko może być zmienione i sfałszowane tak jak zamieniono tych Iudaeum na “żydów”.

  A i apropos, jak wiesz o “dziwnych” rzeczach w Watykanie to i Astana jest dość ciekawym miejscem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.